×
Veel gestelde vragen
Contact
Login
☰
TV-GIDS
RADIO-GIDS
WORD ABONNEE
ACHTERGROND
LEESCLUB
(current)
Login
Veel gestelde vragen
Contact
TV-Gids
/* Menu */
Kies een zender
NPO 1
NPO 2
NPO 3
RTL 4
RTL 5
SBS 6
RTL 7
NET 5
Veronica
RTL 8
RTL Z
Discovery
National Geographic
TLC
SBS 9
24 Kitchen
BBC First
VRT één
Canvas
Eurosport 1
BBC 1
BBC 2
ARD
ZDF
WDR
NDR
RTL
Sat 1
ONS
NPO 2 Extra
ARTE
CNN
BBC World
RTV Noord
Omrop Fryslân
RTV Drenthe
RTV Oost
Omroep Gelderland
Omroep Flevoland
RTV Noord-Holland
RTV Utrecht
RTV West
RTV Rijnmond
Omroep Zeeland
Omroep Brabant
L1 TV
AT 5
NPO 1 Extra
BVN
TV 5
Ziggo Sport Select
Ziggo Sport Voetbal
Ziggo Sport Golf
Ziggo Sport Racing
Mezzo
Vandaag
Morgen
Overmorgen
Vandaag
Morgen
Overmorgen
VRT één
Canvas
Eurosport 1
Geen programmering
8:00
Radio2 op VRT 1
10:00
Lentebeelden
12:05
De week van Bruzz
12:35
De markt
13:00
VRT NWS journaal
13:25
Het weer
13:30
Tip
Vera
15:00
Dagelijkse kost
15:50
Sporza: Handbal - Beker van België (m)
17:55
Kijk uit
18:00
VRT NWS update
18:10
Wild horses
19:00
VRT NWS journaal
19:35
Weer
19:37
Joker+ en lotto
19:45
F.C. De Kampioenen
20:20
Groeien & Bloeien
20:50
Homo universalis
21:40
Kom op tegen kanker, alles in de strijd
22:50
VRT NWS journaal
23:06
Winst joker+ lotto
23:07
Keno
23:08
Euromillions winstverdeling
23:10
Weer
23:15
De repair shop
23:55
Journaallus
Geen programmering
7:30
Ketnet junior
12:30
Lentebeelden
13:30
Ketnet junior
17:45
Voices of the dead
18:30
Frozen planet II
19:20
De ideale wereld
20:00
VRT NWS update
20:10
Vranckx
20:55
Black cab
21:40
Black cab
22:25
Stella Blómkvist
23:10
Simple Minds: Everything is possible
0:35
Weer
0:40
Vranckx
5:30
Alpineskiën: Wereldbeker Saalbach-Hinterglemm
6:00
Alpineskiën: Wereldbeker Saalbach-Hinterglemm
6:30
Formule E: Tokio ePrix
8:15
Snooker: The Players Championship
10:30
Wielrennen: Dwars door Vlaanderen
13:00
Wielrennen: Ronde van Vlaanderen
15:30
Wielrennen: Gran Premio Miguel Indurain (m)
17:30
Wielrennen
18:30
Snooker: The Players Championship
21:00
Wielrennen: Dwars door Vlaanderen
22:00
Wielrennen: Gran Premio Miguel Indurain
23:30
Snooker: The Players Championship
1:30
Schansspringen: Wereldbeker Planica
3:05
Wielrennen: Gran Premio Miguel Indurain
4:30
Freestyleskiën: Wereldbeker
Geen programmering