TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 2

NPO 3

RTL 4

Geen programmering
7:00
Journaal met gebarentolk
7:15
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:45
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:15
NOS Journaal
8:30
Journaal met gebarentolk
8:45
NOS Journaal
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
VPRO Tegenlicht
10:00
NOS Journaal
10:15
Zembla
11:00
NOS Journaal
11:15
NOS Journaal
11:25
Door andere ogen
12:00
NOS Journaal
12:20
BinnensteBuiten
12:48
Socutera
13:00
NOS Sport: WK zwemmen
14:20
NOS Sport: WK zwemmen
15:20
Tip
De rijdende rechter
16:00
NOS Journaal
16:10
Met hart en ziel
16:20
Tip
Jacobine
16:45
Mijn pelgrimspad
17:00
NOS Journaal
17:15
A place to call home
18:10
De slimste mens
19:00
Tip
BinnensteBuiten
19:35
Tip
Tokidoki
20:25
De slimste mens
21:15
Hollandse zaken
22:00
Nieuwsuur
22:35
Nu te zien!
22:50
Close up: Poster - Het begin van de moderne reclame
23:50
Tip
2Doc: The Reagan show
1:00
De nachtzoen
1:15
Nieuwsuur
1:55
Nieuwsuur
Geen programmering
6:30
Pingu
6:35
Clangers
6:45
NoNo
6:55
Bing
7:05
Sesamstraat
7:20
Maja de Bij
7:30
Noddy, de detective
7:40
Ringel Singel 19
7:50
Apennoten
8:00
Buurman en Buurman hebben een nieuw huis
8:10
Nils Holgersson
8:20
Shaun het schaap
8:30
Waffel de wonderhond
8:45
Calimero
8:55
Nelli en Nora
9:05
Ziggy en de Zootram
9:15
Raad eens hoeveel ik van je hou
9:25
Hoi Duggee
9:30
Kindertijd
9:55
Rintje
10:10
Teletubbies
10:20
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:25
Sarah en Eend
10:34
Timmy tijd
10:40
Woezel & Pip overal vriendjes
10:55
Pieter Konijn
11:05
Sesamstraat: 10 voor ...
11:21
Rita & Krokodil
11:25
Pingu in de stad
11:30
Pim en Pom
11:40
Wickie de Viking
11:50
Masha en de beer
11:55
Mike de ridder
12:15
Waffel de wonderhond
12:25
Mega Mindy
12:50
Babar en de belevenissen van Badou
13:05
Kindertijd
13:30
Inui
13:35
Sesamstraat
13:50
Bollie & Billie
14:05
Pippi Langkous
14:35
Jungle book
14:45
Bommetje!
15:40
Betreden op eigen risico
16:30
#forever
16:40
#forever
16:55
Find me in Paris
17:25
Brugklas
17:35
Brugklas
17:45
SpangaS
18:40
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
Keuringsdienst van waarde quiz
19:55
Broodje gezond
20:25
Tip
Keuringsdienst van waarde: Terug naar de basis
21:00
3Doc: Emergency chefs
21:55
The Great British Skinny Dip
22:50
Tims ^ tent: Maar dan in een bungalow met sterren
23:25
Mag ik u kussen?
0:05
The Graham Norton show
1:05
Tip
Keuringsdienst van waarde: Terug naar de basis
1:35
3Doc: Emergency chefs
2:30
Tip
Keuringsdienst van waarde: Terug naar de basis
3:05
Broodje gezond
3:30
The Great British Skinny Dip
4:16
Tekst-tv
Geen programmering
6:20
Teleshop 4: Kortingsbrigade.nl
6:30
Nieuws
6:45
Nieuws
7:00
Nieuws
7:15
Nieuws
7:30
Nieuws
7:45
Nieuws
8:00
Nieuws
8:15
Nieuws
8:30
Nieuws
8:45
Nieuws
9:00
Nieuws
9:10
RTL Boulevard
10:00
Zomer met Art
11:05
Ik weet er alles van!
11:40
The bold and the beautiful
12:10
McLeod's daughters
13:10
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
13:45
De bloemenstal
14:05
SynDROOM
15:05
Dr. Phil
16:00
Topdokters
17:00
Het Spaanse dorp: Polopos
18:00
Nieuws
18:15
Editie NL
18:30
Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
Nieuws
19:50
Burgers' Zoo natuurlijk
19:55
Weer
20:00
Ik weet er alles van!
20:30
Tip
Help, mijn man is klusser!
21:30
Het Spaanse dorp: Polopos
22:30
Zomer met Art
23:35
Nieuws
23:50
Weer
23:55
RTL Boulevard
0:50
Zomer met Art
1:55
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
2:01
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst