TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 2

NPO 3

RTL 4

Geen programmering
7:00
Journaal met gebarentolk
7:15
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:45
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:15
NOS Journaal
8:30
Journaal met gebarentolk
8:45
NOS Journaal
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
Tip
VPRO Tegenlicht
10:10
Zembla
11:00
NOS Journaal
11:15
NOS Journaal
11:25
NOS Journaal
11:35
NOS Journaal
11:55
Kloosterserie
12:25
BinnensteBuiten
13:00
NOS Journaal
13:21
Socutera
13:25
NOS Journaal
13:40
Uitgewoond
14:00
NOS Journaal
14:15
NOS Journaal
14:25
De verwondering
15:00
NOS Journaal
15:20
Tip
De rijdende rechter
16:00
NOS Journaal
16:10
Met hart en ziel
16:20
Tip
Jacobine
16:45
Mijn pelgrimspad
17:00
NOS Journaal
17:10
Tip
A place to call home
18:10
De slimste mens
19:00
Tip
BinnensteBuiten
19:35
De neven van Eus
20:25
De slimste mens
21:10
Hollandse zaken
22:00
Nieuwsuur
22:35
Nu te zien!
22:50
Chasing the moon
23:45
2Doc: The Staircase II: The Last Chance
1:45
De nachtzoen
2:00
Nieuwsuur
2:45
Nieuwsuur
Geen programmering
6:30
Pingu
6:40
Clangers
6:50
NoNo
6:55
Bing
7:05
Sesamstraat
7:20
Maja de Bij
7:35
Noddy, de detective
7:45
Ringel Singel 19
7:50
Apennoten
8:05
Buurman en Buurman hebben een nieuw huis
8:10
Nils Holgersson
8:25
Shaun het schaap
8:30
Igam Ogam
8:45
Calimero
8:55
Nelli en Nora
9:05
Ziggy en de Zootram
9:15
Raad eens hoeveel ik van je hou
9:25
Hoi Duggee
9:35
Kindertijd
10:00
Rintje
10:10
Teletubbies
10:20
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:25
Sarah en Eend
10:35
Timmy tijd
10:40
Woezel & Pip overal vriendjes
10:55
Pieter Konijn
11:10
Sesamstraat: 10 voor ...
11:24
Rita & Krokodil
11:30
Pingu in de stad
11:35
Pim en Pom
11:40
Wickie de Viking
11:50
Masha en de beer
12:05
Mike de ridder
12:20
Waffel de wonderhond
12:30
Mega Mindy
12:55
Babar en de belevenissen van Badou
13:10
Kindertijd
13:35
Inui
13:45
Sesamstraat
14:00
Bollie & Billie
14:10
Pippi Langkous
14:40
The jungle book
14:50
Bommetje!
15:45
Betreden op eigen risico
16:35
#forever
16:45
#forever
17:00
Find me in Paris
17:25
Brugklas
17:35
Brugklas
17:50
SpangaS
18:40
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
Keuringsdienst van waarde quiz
19:55
Broodje gezond
20:25
Tip
Keuringsdienst van waarde: Terug naar de basis
21:00
Break free
21:45
Tip
Down the road
22:40
Tims ^ tent: maar dan in een bungalow met sterren
23:15
Sluipschutters
23:45
The Graham Norton show
0:40
Tip
Keuringsdienst van waarde: Terug naar de basis
1:15
Break free
2:00
Keuringsdienst van waarde quiz
2:35
Broodje gezond
3:00
Tip
Down the road
3:47
Tekst-tv
Geen programmering
6:20
Teleshop 4: Kortingsbrigade.nl
6:30
Nieuws
6:45
Nieuws
7:00
Nieuws
7:15
Nieuws
7:30
Nieuws
7:45
Nieuws
8:00
Nieuws
8:15
Nieuws
8:30
Nieuws
8:45
Nieuws
9:00
Nieuws
9:10
RTL Boulevard
10:00
Zomer met Art
11:05
Ik weet er alles van!
11:40
The bold and the beautiful
12:10
McLeod's daughters
13:10
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
13:45
De bloemenstal
14:05
SynDROOM
15:05
Dr. Phil
16:00
Topdokters
17:00
Het Spaanse dorp: Polopos
18:00
Nieuws
18:15
Editie NL
18:30
Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
Nieuws
19:50
Burgers' Zoo natuurlijk
19:55
Weer
20:00
Ik weet er alles van!
20:30
Help, mijn man is klusser!
21:30
Het Spaanse dorp: Polopos
22:30
Zomer met Art
23:35
Nieuws
23:50
Weer
23:55
RTL Boulevard
0:50
Zomer met Art
1:55
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
2:01
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst