TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

Geen programmering
5:55
Nederland in beweging
6:10
MAX geheugentrainer
6:30
NOS Journaal
6:35
NOS Journaal
6:40
NOS Journaal
6:45
NOS Journaal
6:50
NOS Journaal
7:00
NOS Journaal
7:10
Goedemorgen Nederland
7:30
NOS Journaal
7:35
Goedemorgen Nederland
8:00
NOS Journaal
8:10
Goedemorgen Nederland
8:30
NOS Journaal
8:35
Goedemorgen Nederland
9:00
NOS Journaal
9:10
Goedemorgen Nederland
9:30
NOS Journaal
9:35
Goedemorgen Nederland
10:00
NOS Journaal
10:15
Nederland in beweging
10:30
NOS Journaal
10:40
MAX geheugentrainer
11:00
NOS Journaal
11:15
Tip
Tijd voor MAX
12:00
NOS Journaal
12:20
NOS Journaal
12:35
Kook mee met MAX
13:00
NOS Journaal
13:10
Sportjournaal
13:20
NOS Journaal
13:35
NOS Journaal
14:00
Het vragenuurtje
15:00
NOS Journaal
15:20
NOS Journaal
15:35
Kook mee met MAX
15:55
Op1
16:56
Socutera
17:00
NOS Journaal
17:05
Tijd voor MAX
17:55
Politieke partijen
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:45
Sportjournaal
19:00
De vooravond
20:00
NOS Journaal
20:35
Tip
Het mooiste meisje van de klas
21:15
Opsporing verzocht
21:55
Tip
De rijdende rechter
22:40
Op1
23:40
NOS Journaal
0:10
Op1
1:10
NOS Journaal
1:40
EenVandaag
2:15
NOS Journaal
2:45
NOS Journaal
3:10
NOS Journaal
Geen programmering
Geen programmering
6:10
Tip
Tijd voor MAX
7:00
Journaal met gebarentolk
7:15
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:37
NOS Journaal
7:41
NOS Journaal
7:45
NOS Journaal
7:49
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:10
NOS Journaal
8:30
NOS Journaal
8:37
NOS Journaal
8:45
Jeugdjournaal met gebarentolk
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
Nederland in beweging
9:35
Meldpunt
10:10
Nieuwsuur
11:00
NOS Journaal
11:25
BinnensteBuiten
11:55
Politieke partijen
12:00
De nieuws BV
13:35
Radar
14:25
Tip
2Doc: Yab Yum
15:30
Typisch Leiden
16:00
NOS Journaal
16:05
Oppassen!!!
16:30
Per seconde wijzer
17:00
NOS Journaal
17:05
Tip
Natuur op 2: De grootste dieren van de wereld
18:00
NOS Journaal
18:15
NOS Journaal regio
18:20
Noord-Zuid-Oost-West
18:50
Tip
BinnensteBuiten
19:20
Typisch Leiden
19:55
Per seconde wijzer
20:30
De achterkant van het gelijk
21:15
Tip
Man en kunst
21:30
Nieuwsuur
22:10
De Hofbar
22:35
Tip
Movies that matter: A thousand cuts
0:10
De nachtzoen
0:20
Nieuwsuur
1:10
Nieuwsuur
Geen programmering
6:30
Pingu in de stad
6:35
Sesamstraat
6:50
Simon
6:58
Samson & Marie
7:03
Zin in Zappelin
7:05
Maja de Bij
7:19
Zin in Zappelin
7:20
Mike de ridder
7:34
Zin in Zappelin
7:35
Kindertijd
7:45
Zin in Zappelin
7:50
Splat & Seymour
7:59
Zin in Zappelin
8:05
Shaun het schaap
8:10
Masha en de beer
8:15
De Smurfen
8:30
Wickie de Viking
8:45
Jeugdjournaal
8:50
Kiwi & Strit
8:55
Tom en de boterham met aardbeienjam en h ...
9:00
Inui
9:05
Calimero
9:20
Liselotte
9:25
Leo & Tijg
9:35
Bing
9:45
Rita & Krokodil
9:49
Pim en Pom
9:55
Pim en Pom
10:00
Maan en ik
10:20
Hoi Duggee
10:30
Hoi Duggee
10:35
NoNo
10:45
NoNo
10:50
Olly, het kleine witte busje
10:55
Olly, het kleine witte busje
11:00
Raad eens hoeveel ik van je hou
11:11
Timmy tijd
11:15
Timmy tijd
11:20
Sesamstraat: 10 voor ...
11:30
Bob de Bouwer
11:40
Clangers
11:54
Tik tak
12:00
Tik tak
12:05
Sesamstraat
12:19
Zin in Zappelin
12:25
Kindertijd
12:31
Zin in Zappelin
12:35
Waffie de wonderhond
12:45
Zin in Zappelin
12:50
Moomin vallei
13:10
Zin in Zappelin
13:11
De Smurfen
13:25
Zin in Zappelin
13:30
Masha's sprookjes
13:35
Masha's sprookjes
13:40
Nils Holgersson
13:55
Heidi
14:15
Machtige Mike
14:24
Bernard
14:27
Bernard
14:30
Puppy patrol
14:50
Lucas etc.
15:00
Rudi het racevarken
15:30
Peperbollen
15:55
ZombieLars
16:10
Deadly 60
16:40
De proefkeuken
17:05
Checkpoint
17:35
Steken en prikken
17:50
Brugklas
18:15
Nieuwe baasjes
18:25
SpangaS: De campus
18:40
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First dates
20:25
Levenslang met dwang?
21:20
Het alternatief
22:15
De afvallige
23:15
Tip
3 op reis
23:55
De vooravond
0:55
Levenslang met dwang?
1:50
Het alternatief
2:45
De afvallige
3:45
Tip
3 op reis
4:20
Jeugdjournaal
4:40
De vooravond
5:30
Tekst-tv