TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

Geen programmering
5:55
Nederland in beweging
6:10
MAX Geheugentrainer
6:30
NOS Journaal
6:35
NOS Journaal
6:40
NOS Journaal
6:45
NOS Journaal
6:50
NOS Journaal
7:00
NOS Journaal
7:10
Goedemorgen Nederland
7:30
NOS Journaal
7:35
Goedemorgen Nederland
8:00
NOS Journaal
8:10
Goedemorgen Nederland
8:30
NOS Journaal
8:40
Goedemorgen Nederland
9:00
NOS Journaal
9:15
Nederland in beweging
9:30
NOS Journaal
9:40
MAX Geheugentrainer
10:00
NOS Journaal
10:15
Tijd voor MAX
11:05
De wereld draait door
12:00
NOS Journaal
12:20
NOS Journaal
12:35
Kook mee met MAX
13:00
NOS Journaal
13:10
Sportjournaal
13:20
Na het nieuws
14:00
NOS Journaal
14:15
Kook mee met MAX
14:30
NOS Journaal
14:45
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:20
Pauw
16:20
Tip
Het geheime dagboek van Hendrik Groen
17:00
NOS Journaal
17:10
Tijd voor MAX
17:56
Politieke partijen
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:45
Sportjournaal
19:00
De wereld draait door
20:00
NOS Journaal
20:35
Tip
Earth from space
21:30
Tip
Inspector Banks
23:00
Pauw
0:00
NOS Journaal
0:15
Tip
NOS Sport: EK baanwielrennen
0:40
Pauw
1:45
EenVandaag
2:15
NOS Journaal
2:30
NOS Journaal
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Journaal met gebarentolk
7:15
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:38
NOS Journaal
7:42
NOS Journaal
7:46
NOS Journaal
7:50
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:15
NOS Journaal
8:30
Journaal met gebarentolk
8:37
NOS Journaal
8:41
NOS Journaal
8:45
NOS Journaal
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
VPRO Tegenlicht
10:10
Tip
Zembla
11:00
NOS Journaal
11:15
NOS Journaal
11:25
NOS Journaal
11:35
NOS Journaal
11:55
Roderick zoekt licht
12:25
BinnensteBuiten
12:57
Politieke partijen
13:00
NOS Journaal
13:22
Socutera
13:25
De monitor
13:55
De verwondering
14:55
De rijdende rechter
15:30
Typisch Groesbeek
16:00
NOS Journaal
16:10
Met hart en ziel
16:20
Jacobine
16:45
Tip
Mijn pelgrimspad
17:00
NOS Journaal
17:15
Met het mes op tafel
17:45
Tip
Natuur op 2: Sneeuwdieren
18:45
Tip
BinnensteBuiten
19:15
Typisch Groesbeek
19:50
Met het mes op tafel
20:25
Tip
Achter de dijken: Vrijheid
21:10
Tip
Zembla
22:00
Nieuwsuur
22:45
Podium Witteman Hart & ziel
23:05
Close up: Sculpting Dreams - Helaine Blumenfeld
0:05
2Doc: The Valley of Salt
0:55
De nachtzoen
1:10
Nieuwsuur
2:05
Nieuwsuur
Geen programmering
6:25
Pingu
6:35
Hoi Duggee
6:40
Sesamstraat
6:55
TikTak
7:00
Zin in Zappelin
7:05
Kikker & vriendjes
7:10
Kikker & vriendjes
7:17
Zin in Zappelin
7:20
Bob de bouwer
7:31
Zin in Zappelin
7:35
Shaun het schaap
7:39
Zin in Zappelin
7:40
Masha en de beer
7:49
Zin in Zappelin
7:50
Buurman en Buurman hebben een nieuw huis
7:59
Zin in Zappelin
8:00
Mike de ridder
8:15
Noddy, de detective
8:25
Heuvellandziekenhuis
8:36
De avonturen van Barbapapa
8:40
De avonturen van Barbapapa
8:50
Tip de muis
9:00
Ziggy en de Zootram
9:10
Babar en de belevenissen van Badou
9:20
Wickie de Viking
9:35
Kindertijd
10:05
Maan en ik
10:25
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:30
Simon
10:40
Olly, het kleine witte busje
10:45
Bing
10:50
Sesamstraat: 10 voor ...
11:05
Olivia
11:15
Raad eens hoeveel ik van je hou
11:30
Klumpies
11:35
Angelina ballerina
11:50
Calimero
12:00
Bollie & Billie
12:10
Masha's sprookjes
12:20
Apennoten
12:35
Kletspraat
12:45
Tip
The Gruffalo
13:15
Kindertijd
13:40
Nelli en Nora
13:50
Vos en Haas
14:00
Sesamstraat
14:15
NoNo
14:25
Pim en Pom
14:30
Nils Holgersson
14:40
Heidi
15:10
Waffel de wonderhond
15:20
Kosmoo
15:45
Peperbollen
16:15
Brugklas
16:25
SpangaS
16:40
#forever
16:55
Checkpoint
17:10
ZombieLars
17:25
ZombieLars
17:45
Rechill
17:50
Jill
18:05
Brugklas
18:20
SpangaS
18:30
SpangaS
18:45
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First Dates
20:25
Tip
Keuringsdienst van waarde
20:55
Tip
De toekomst is fantastisch
21:45
Tip
De vergelijkers
22:20
Nation's best takeaways
23:30
3Lab: Mijn dochter de vlogger
0:10
De wereld draait door
1:10
Tip
Keuringsdienst van waarde
1:40
Tip
De toekomst is fantastisch
2:30
De wereld draait door
3:25
De wereld draait door
4:16
Tekst tv