De NCRV-gids zet in iedere editie de beste online kijktips op een rijtje. We nemen het tv-aanbod van de week door en zoeken daar mooie on-demand-aanvullingen bij. Dit is de oogst van week 32/33:
Miles Franklins roman ‘My brilliant career’ uit 1901 is een Australische klassieker. Na een verfilming uit 1979 die de internationale carrière van Sam Neill lanceerde, is het boek nu bewerkt tot miniserie. Rond 1900 groeit Sybylla (Philippa Northeast) op in een plaatsje op het platteland van Australië. Terwijl de meeste jongedames op de uitkijk zijn naar een rijke man, is Sybylla niet geïnteresseerd in een huwelijk. Wel heeft ze een vurig verlangen naar onafhankelijkheid en een plan om schrijver te worden. Haar ambities gaan echter in de ijskast als ze kennismaakt met de jonge Harry (Christopher Chung). Vanaf 13 augustus op Netflix.
SkyShowtime • 8 augustus
Drie zussen komen bijeen voor het derde huwelijk van hun moeder. Sterrencomedy met Scarlett Johansson.
HBO Max • 14 augustus
Millie trekt als huishoudster in bij een steenrijk koppel, maar merkt dat het niet pluis is. Thriller met Sydney Sweeney.
Netflix • 14 augustus
In dit zomerse comedydrama is Sophie druk aan het repeteren voor de hoofdrol in de musical van haar middelbare school, tot er iets ingrijpends gebeurt.