TV-gids

Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

RTL 4

RTL 5

SBS 6

RTL 7

NET 5

Veronica

Disney XD

RTL 8

RTL Z

Comedy Central

FOX

Discovery

National Geographic

TLC

Disney Channel

SBS 9

MTV

Nickelodeon

13TH STREET - OUD

24 Kitchen

BBC First

VRT één

Ketnet

Canvas

Eurosport 1

BBC 1

BBC 2

BBC 3

BBC 4

BBC Entertainment

ARD

ZDF

WDR

NDR

RTL

Sat 1

Cartoon Network

Nat Geo Wild

Travel Channel

History

Discovery Science

ONS

Discovery World

Investigiation discovery

NPO Doc

NPO Cultura

ARTE

CNN

Euronews

BBC World

Al Jazeera Engels

RTV Noord

Omrop Fryslân

RTV Drenthe

RTV Oost

Omroep Gelderland

Omroep Flevoland

RTV Noord-Holland

RTV Utrecht

RTV West

RTV Rijnmond

Omroep Zeeland

Animal Planet HD

Omroep Brabant

L1 TV

AT 5

Playboy TV

Dusk

Private Spice

NPO Best

NPO 101 TV

BVN

VT4

VTM

2BE

RTBF La 1

RTBF La 2

TV 5

3Sat.

PRO 7

TRT int.

Sport1 Select

Sport1 Voetbal

Sport1 Golf

Sport1 Tennis

Extreme Sports Channel

Film1 Action

Film1 Family

Film 1 Sundance

MGM

OUTTV

HBO 1

HBO 2

HBO 3

Film1 Drama

Film 1 Premiere

RTL Lounge

Rtl crime

Comedy Family

Comedy Central Extra

NPO Humor TV

CBS Reality

FOXlife

Fox Sports Eredivisie

MTV Brand new

Eurosport 2

VH1 Classic

Brava NL

Nick Jr.

Boomerang

Südwest Fernsehen

Rai Uno

NPO Nieuws

NPO Zapp-Xtra

Mezzo

TV E

Goed TV

Oranje TV

Geen programmering
5:50
Nederland in beweging
6:10
MAX Geheugentrainer
6:30
Journaal
6:35
Journaal
6:40
Journaal
6:45
Journaal
6:50
Journaal
7:00
Journaal
7:10
Goedemorgen Nederland
7:30
Journaal
7:40
Goedemorgen Nederland
8:00
Journaal
8:10
Goedemorgen Nederland
8:30
Journaal
8:40
Goedemorgen Nederland
9:00
Journaal
9:15
Nederland in beweging
9:30
Journaal
9:40
MAX Geheugentrainer
10:00
Journaal
10:15
Tijd voor MAX
11:05
De wereld draait door
12:00
Journaal
12:20
Journaal
12:35
Kook mee met MAX
13:00
Journaal
13:20
Journaal
13:35
Journaal
14:00
Journaal
14:15
Kook mee met MAX
14:30
Journaal
14:40
Journaal
15:00
Journaal
15:15
Jinek
16:10
Tip
Andere tijden sport
17:00
Journaal
17:10
Tijd voor MAX
17:55
Politieke partijen
18:00
Journaal
18:15
EenVandaag
18:50
Sportjournaal
19:00
De wereld draait door
20:00
Journaal
20:35
Tip
Tussen kunst en kitsch
21:25
Tip
Endeavour
23:00
Jinek
0:00
Journaal
0:20
Jinek
1:20
EenVandaag
1:55
Journaal
2:10
Journaal
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Journaal met gebarentolk
7:15
Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:38
Journaal
7:42
Journaal
7:46
Journaal
7:50
Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:15
Journaal
8:30
Journaal met gebarentolk
8:38
Journaal
8:42
Journaal
8:46
Journaal
8:50
Journaal
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
Tip
Diederik en Da Vinci
10:00
Verder kijken met Diederik en Da Vinci
10:25
De Hofbar
11:00
Journaal
11:15
Journaal
11:30
BinnensteBuiten
12:05
Opsporing verzocht
12:55
Politieke partijen
13:00
Journaal
13:20
Blauw bloed
14:05
Kassa
14:55
Tip
Kruispunt
15:25
Typisch Veluwe
16:00
Journaal
16:15
Tip
Hier zijn de Van Rossems!
17:00
Tip
Koken met Van Boven
17:35
Per seconde wijzer
18:05
Tip
Rail Away
18:40
Tip
Binnenstebuiten
19:15
Typisch Veluwe
19:50
Met het mes op tafel
20:25
Tip
Het leven van Hitler - een blauwdruk voor dictators
21:25
De kennis van nu
22:00
Nieuwsuur
22:55
2Doc: Heartbound
0:35
De boeddhistische blik: Van Dis en de dalai lama
1:15
De nachtzoen
1:30
Nieuwsuur
2:20
Nieuwsuur
Geen programmering
6:30
Pingu
6:35
Sarah en Eend
6:40
Bumba
6:45
Joe en Jack
6:55
Barbapapa
7:00
Sesamstraat
7:15
Maja de Bij
7:30
Vos en Haas
7:40
Aap, poot, pies
7:50
De boterhamshow
8:05
Buurman en Buurman hebben een nieuw huis
8:15
Buurman en Buurman hebben een nieuw huis
8:20
Lassie
8:48
Rintje
8:55
Rintje
9:00
K3 Roller disco
9:20
De tafel van K3
9:30
Het dagboek van K3
9:40
Kindertijd
10:05
Pim en Pom
10:15
Teletubbies
10:25
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:35
Hoi Duggee
10:40
Bumba: Bravo Babilu
10:50
Het zandkasteel
11:05
NoNo
11:10
Sesamstraat: 10 voor ...
11:25
Pingu in de stad
11:35
Babar en de belevenissen van Badou
11:45
Bollie & Billie
12:00
Calimero
12:10
Heidi
12:35
De Smurfen
12:50
Masha's spookverhalen
12:55
Mike de ridder
13:10
Apennoten XL
13:30
Studio snugger
13:45
Te leuk om waar te zijn
14:10
Betreden op eigen risico
15:00
Ninja Nanny
15:30
Tip
Het irritante eiland
16:50
Checkpoint
17:10
Beste vrienden quiz
17:35
Hip voor nop
18:00
#forever
18:20
SpangaS
18:30
SpangaS
18:40
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
3 op reis
19:55
Food CIA
20:25
Tip
I love the zeroes test
21:50
Tip
De Luizenmoeder
22:25
Tip
DREAM SCHOOL
23:30
De buit
0:25
De wereld draait door
1:25
De wereld draait door
2:20
De wereld draait door
3:15
De wereld draait door
4:06
Tekst-tv
Geen programmering
6:19
Teleshop 4: Kortingsbrigade.nl
6:30
Nieuws
6:44
Nieuws
7:00
Nieuws
7:15
Nieuws
7:30
Nieuws
7:45
Nieuws
8:00
Nieuws
8:15
Nieuws
8:30
Nieuws
8:44
Nieuws
9:00
Nieuws
9:14
RTL Boulevard
9:59
Koffietijd
11:06
Goede tijden, slechte tijden
11:37
The Bold and the Beautiful
12:06
Dr. Phil
13:08
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
13:45
RTL Late night met Twan Huys
14:58
Uitstel van executie
15:57
Tip
Herman Tegen De Rest
16:58
5 uur live
18:00
Nieuws
18:17
Editie NL
18:33
Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
Nieuws
19:57
Weer
20:00
Goede tijden, slechte tijden
20:33
Met open armen
21:31
Het Zit In De Familie
22:29
RTL Late night met Twan Huys
23:40
Nieuws
23:58
Weer
0:02
RTL Boulevard
0:55
RTL Late night met Twan Huys
2:05
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
5:00
Teleshop
5:30
RTL De journal
6:00
Teleshop 4: Mediashop
7:30
Teleshop 5: Online gespot
8:00
Teleshop 5: Tommy teleshopping
9:50
Teleshop 5: Kortingsbrigade.nl
10:00
Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
10:35
Teleshop 5: Kortingsbrigade.nl
10:45
Teleshop 5: Tommy teleshopping
11:00
Teleshop 4: Mediashop
12:30
Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
13:37
Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
13:45
Teleshop 4: Mediashop
14:20
Teleshop 5: Tommy teleshopping
16:38
Gordon Ramsay: Oorlog in de keuken!
17:36
Dr. Phil
18:31
Deurwaarders UK
19:31
24 Uur in de politiecel UK
20:32
De slechtste chauffeur van Nederland
21:33
Tip
The Blacklist
22:30
24 uur in de ER
23:31
24 Uur in de politiecel UK
0:32
Tip
The Blacklist
1:21
Teleshop 5: Nachtlounge
2:01
Teleshop 5: Nachtlounge
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Hart van Nederland
7:55
Shownieuws
8:25
6 inside
9:25
Huizen onder de hamer
10:25
Smaken verschillen
10:55
Smaken verschillen
11:30
Wat eten we?
12:00
Utopia
13:00
Dieren op spreekuur
13:30
Huizen onder de hamer
14:30
Smaken verschillen
15:00
Smaken verschillen
15:30
Tip
Talenten zonder Centen
16:25
Saved by the Bell
17:30
Wat eten we?
18:00
6 inside
19:00
Hart van Nederland
19:30
Utopia
20:30
Tip
Foute Boel
21:30
Tip
Mr. Frank Visser rijdt visite
22:30
Hart van Nederland
22:55
Shownieuws
23:30
Piets weerbericht
23:35
6 inside
0:35
Utopia
1:25
Astro tv
Geen programmering
5:44
Teleshop 7: Car tracks
5:59
Teleshop 4: Mediashop
6:30
Rox
6:56
Transformers Cyberverse
7:06
Transformers Cyberverse
7:19
LEGO Ninjago
7:44
Beyblade burst
8:08
Blazing Team
8:31
Zak Storm
8:55
Inazuma Eleven
9:20
Pokémon XY
9:42
Ben 10
9:53
Ben 10
10:05
Transformers: Robots in disguise
10:26
Lego Nexo knights
10:48
LEGO Ninjago
11:11
Lego Bionicle: The journey to One
11:32
Power Rangers dino charge
11:55
The owl
11:56
Oggy en de kakkerlakken
12:03
Oggy en de kakkerlakken
12:12
Oggy en de kakkerlakken
12:19
The owl
12:20
De Daltons
12:28
De Daltons
12:35
De Daltons
12:43
The owl
12:44
Turbo Fast
13:06
The owl
13:07
Idioten op de weg
13:38
Politie op je hielen Down Under
14:32
Stop! Politie
15:24
Last man standing
15:52
Last man standing
16:21
Married with children
16:50
Married with children
17:20
Flodder
17:52
Flodder
18:23
'Allo 'allo!
19:01
Idioten op de weg
19:32
Politie op je hielen Down Under
20:29
Tip
Momentum
22:27
Tip
Drop Zone
0:35
Teleshop 7: Hollandse kanjers
2:01
Teleshop 7: Hollandse kanjers
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Hart van Nederland
7:30
TV Winkel
8:00
Tommy teleshopping
11:25
Astro tv
13:25
Tommy teleshopping
14:10
Bondi rescue
14:35
House rules Australië
15:40
Het blok Australië
16:35
House rules Australië
17:35
Het blok Australië
18:35
Hawaii five-0
19:30
NCIS
20:30
Tip
The Departed
23:35
Tip
The Game
2:10
Astro tv
Geen programmering
18:00
Veronica's funniest
18:10
The Big Bang Theory
18:35
Two and a half men
19:05
Two and a half men
19:35
The big bang theory
20:00
The big bang theory
20:30
Tip
UEFA Champions League: Atlético - Juventus
23:00
UEFA Champions League - Nabeschouwing
23:30
UFC: Main event
0:35
Utopia
1:25
Astro tv
4:00
Pause
Geen programmering
6:00
Randy Cunningham 9th Grade Ninja
6:25
Atomic Puppet
6:45
Gravity Falls
7:15
Groen in de Grote Stad
7:25
Groen in de Grote Stad
7:40
Ducktales
8:05
Milo Murphy's Wet
8:25
Milo Murphy's Wet
8:40
Ruimtekuikens in de ruimte
9:05
Boyster
9:30
Boyster
10:00
Lanfeust Quest
10:20
Lanfeust Quest
10:30
The Gronks
10:47
The Gronks
11:00
The Gronks
11:10
The Gronks
11:25
Undercover Kat
11:35
Undercover Kat
11:50
Undercover Kat
12:00
Gravity Falls
12:10
Gravity Falls
12:35
Marvel's Spider-Man
12:55
Ruimtekuikens in de ruimte
13:10
The Gronks
13:20
The Gronks
13:40
The Gronks
14:00
Marvel's Spider-Man
14:25
Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeesters
14:48
Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeest ...
14:55
Star Wars Rebels
15:20
Pokémon XY
15:45
Ruimtekuikens in de ruimte
16:12
DuckTales
16:20
DuckTales
16:37
Paf de hond
16:44
Paf de hond
16:52
Paf de hond
17:10
Lab Rats
17:35
Disney 11
4:00
Zip Zip
4:12
Randy Cunningham 9th Grade Ninja
4:33
Atomic Puppet
4:53
Lanfeust Quest
5:00
Boyster
5:37
Dude, That's My Ghost!
Geen programmering
6:30
Koala broertjes
6:41
Elias
6:51
Sid de slimmerik
6:56
Wissper
7:03
Jul & Julia
7:14
Ernst, Bobbie en de rest
7:29
Piet Piraat
7:36
Mijn ridder en ik
7:47
Super 4
8:00
Lego city
8:02
Brandweerman Sam
8:15
Bibaboerderij
8:30
Molang
8:33
Molang
8:37
2 kleine kleutertjes
8:40
Leren met Jokie
8:46
Sophie de giraf
8:51
Juf Roos
8:56
Piet Piraat griezelavonturen
9:02
Tee and Mo
9:07
Sprookjesboom show
9:12
StoryZoo
9:24
Thomas de stoomlocomotief
9:35
Super Wings
9:49
Robocar poli
10:01
Chuggington medaille race
10:05
The adventures of Chuck and friends
10:18
Sprookjesboomfeest
10:37
Beertje Pol
10:48
TiTaToverfeest
11:05
Sprookjesboom - Zing en dans mee
11:10
Fien & Teun
11:15
Jokie
11:23
Little people
11:35
Florrie's draakjes
11:45
Hello Kitty and friends
12:00
Monchhichis
12:13
My little pony
12:34
Super 4
12:48
Robin Hood
13:00
Brandweerman Sam
13:10
Doedel
13:11
Hoe maak je dat?!
13:16
Flin & Flo
13:27
Dinotrux
13:51
Lalaloopsy
14:12
Enchantimals
14:23
Strawberry shortcake
14:46
Tashi
14:58
Mr. Bean
15:11
Blinky Bill
15:25
Zafari
15:48
Het regent gehaktballen
15:59
Miss Moon
16:13
Lego friends: Girls on a mission
16:35
Spirit - Samen vrij
17:05
Goede tijden, slechte tijden
17:35
The Bold and the Beautiful
18:05
The Bold and the Beautiful
18:35
Dr. Quinn, medicine woman
19:35
McLeod's daughters
20:30
Tip
A Touch of Frost
22:35
House
23:30
Dr. Quinn, medicine woman
0:30
Teleshop 8: Mediashop
2:01
Teleshop 8: Mediashop
5:22
Nieuws
5:32
Nieuws
5:52
American greed
6:34
The profit
7:29
Best of bright
8:00
Voorbeurs
8:09
Voorbeurs
8:19
Voorbeurs
8:29
Voorbeurs
8:39
Voorbeurs
8:49
Voorbeurs
9:00
RTL Z Nieuws
9:14
RTL Z Nieuws
9:29
RTL Z Nieuws
9:45
RTL Z Nieuws
10:00
RTL Z Nieuws
10:14
RTL Z Nieuws
10:29
RTL Z Nieuws
10:45
RTL Z Nieuws
11:00
RTL Z Nieuws
11:15
RTL Z Nieuws
11:29
RTL Z Nieuws
11:44
RTL Z Nieuws
12:00
RTL Z Nieuws
12:15
RTL Z Nieuws
12:30
RTL Z Nieuws
12:45
RTL Z Nieuws
12:59
Beurs inside
13:14
Beurs inside
13:29
Beurs inside
13:44
Beurs inside
14:00
RTL Z Kamervragen
14:15
RTL Z Weekly
14:30
Buitenlucht
15:00
RTL Z Nieuws
15:15
RTL Z Nieuws
15:29
RTL Z Nieuws
15:44
RTL Z Nieuws
16:00
RTL Z Nieuws
16:15
RTL Z Nieuws
16:29
De barometer
17:00
RTL Z Nieuws
17:17
RTL Z Nieuws
17:30
RTL Z Nieuws
17:42
RTL Z Nieuws
17:53
RTL Z Nieuws
18:03
Storage wars
18:31
Undercover boss
19:32
The profit
20:29
Z Doc: De ontwikkeling van de Martian Mega Rover
21:32
Z Doc: De race om de commerciële ruimtevaart
22:37
Z Doc: Ruimtereizigers
23:34
Z Doc: Hoe werkt onze biologische klok?
0:34
Z Doc: Hoe krijg je een goede nachtrust?
1:31
Z Doc: Hoe krijg je een goede nachtrust?
2:20
Nieuws
2:30
Nieuws
2:50
Nieuws
3:00
Nieuws
3:20
Nieuws
3:30
Nieuws
3:50
Nieuws
4:00
Nieuws
4:20
Nieuws
4:30
Nieuws
4:50
Nieuws
Geen programmering
Geen programmering
6:00
South Park
6:21
South Park
6:43
South Park
7:04
American dad!
7:24
Family guy
7:43
Family guy
8:03
South Park
8:24
South Park
8:46
Last man standing
9:06
Last man standing
9:26
South Park
9:47
South Park
10:08
American dad!
10:29
American dad!
10:49
Family guy
11:08
Family guy
11:28
Modern family
11:48
Modern family
12:18
Last man standing
12:46
Last man standing
13:14
Friends
13:44
Friends
14:05
South Park
14:34
South Park
15:03
American dad!
15:31
American dad!
15:58
Family guy
16:26
Family guy
16:52
Last man standing
17:20
Last man standing
17:49
Modern family
18:18
Modern family
18:46
Friends
19:16
Friends
19:45
The Daily Show
20:11
Teachers
20:37
Family guy
21:04
Family guy
21:30
Last man standing
21:57
Last man standing
22:25
Modern family
22:53
Modern family
23:20
Friends
23:49
Friends
0:10
American dad!
0:30
American dad!
0:50
South Park
1:12
South Park
1:33
The Daily Show
1:59
South Park
2:20
Most Ridiculous
2:41
Most Ridiculous
3:02
Takeshi's Castle Thailand
3:24
Takeshi's Castle Thailand
3:46
South Park
4:08
Most Ridiculous
4:30
Most Ridiculous
4:51
Takeshi's Castle Thailand
5:14
Takeshi's Castle Thailand
5:37
South Park
5:25
Storage hunters UK
5:45
Let's go viral
6:00
Storage hunters UK
6:30
Storage hunters UK
7:00
Storage hunters UK
7:30
Storage hunters UK
8:00
Let's go viral
8:15
Will & Grace
8:40
Will & Grace
9:10
Will & Grace
9:35
Will & Grace
10:05
The Simpsons
10:30
The Simpsons
11:00
The Simpsons
11:25
The Simpsons
11:55
Shark tank
12:55
Million dollar listing
13:50
Million dollar listing
14:45
Million dollar listing
15:35
The middle
16:05
The middle
16:30
The Goldbergs
17:00
The Goldbergs
17:25
Will & Grace
17:55
Will & Grace
18:20
The middle
18:50
The middle
19:10
The Simpsons
19:40
The Simpsons
20:05
The Simpsons
20:35
Chicago med
21:30
The resident
22:25
Chicago P.D.
23:20
This is us
0:10
This is us
1:10
Shark tank
2:10
The Goldbergs
2:30
The Goldbergs
2:55
Storage hunters UK
3:15
Storage hunters UK
3:40
Storage hunters UK
4:00
Storage hunters UK
4:25
Storage hunters UK
4:45
Storage hunters UK
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Alaska: The last frontier
6:45
Deadliest catch
7:30
Treehouse masters
8:15
Overhaulin'
9:00
FantomWorks
9:50
Yukon men
10:40
Alaskan bush people
11:30
How do they do it?
11:55
How do they do it?
12:20
Master of arms
13:10
How it's made
13:35
River monsters
14:25
Deadliest catch
15:15
Tanked
16:05
Building Alaska
17:00
Wheeler dealers
18:00
Salvage dawgs
18:30
Salvage hunters
19:30
Lost and sold
20:00
Lost and sold
20:30
Hitler's most wanted
21:30
Combat dealers
22:30
Chasing classic cars
23:00
Chasing classic cars
23:30
Fast n' loud
0:20
Alaska: The last frontier
1:10
How it's made
1:35
How it's made
2:00
Hitler's most wanted
2:50
Combat dealers
3:40
Tanked
4:30
Gold rush
5:15
Outback truckers
Geen programmering
6:00
Science of stupid
6:20
Science of stupid
6:45
Wicked tuna: North vs. south
7:30
Airport security: Peru
8:15
Cesar Millan's leader of the pack
9:00
Cesar to the rescue
9:45
The incredible dr. Pol
10:35
Science of stupid
11:10
Yukon gold
12:05
Storage wars: Canada
12:35
Storage wars: Canada
13:10
Yukon gold
14:05
Yukon gold
15:05
Nazi megastructures: America's war
16:05
Dog patrol
16:35
Dog patrol
17:05
Air crash investigation
18:05
The incredible dr. Pol
19:00
The incredible dr. Pol
20:00
Air crash investigation
21:00
Africa's deadly kingdom
22:00
Clash of tigers
23:00
Africa's deadly kingdom
0:00
Primal survivor
1:00
Nazi megastructures V1
2:00
Face to face
2:45
Drugs inc.
3:30
Airport security: Colombia
4:15
Locked up abroad
5:00
Science of stupid
5:20
Science of stupid
Geen programmering
6:00
I didn't know I was pregnant
6:25
I didn't know I was pregnant
6:50
Good bones
7:40
House hunters
8:05
House hunters
8:30
Say yes to the dress
9:00
Randy to the rescue
9:55
The secret life of 4, 5 and 6 year olds
10:55
Emma Willis: Delivering babies
11:55
I didn't know I was pregnant
12:25
I didn't know I was pregnant
12:55
Say yes to the dress
13:55
Bride by design
14:20
Brides gone styled
14:50
The little couple
15:40
Flea market flip
16:10
House hunters
16:35
House hunters
17:05
Beachfront bargain hunt
17:30
Beachfront bargain hunt
18:00
I didn't know I was pregnant
18:30
I didn't know I was pregnant
19:00
Bride by design
19:30
Say yes to the dress
20:00
Say yes to the dress
20:30
Sister wives
22:25
Bizarre ER
22:50
I didn't know I was pregnant
23:15
I didn't know I was pregnant
23:40
Body fixers
0:30
Sister wives
2:00
Body fixers
2:45
Bride by design
3:10
Say yes to the dress
3:35
Say yes to the dress
4:00
Body fixers
4:45
House hunters
5:10
House hunters
5:35
Flea market flip
Geen programmering
6:00
Milo Murphy's Wet
6:15
Milo Murphy's Wet
6:25
Phineas and Ferb
6:40
Phineas and Ferb
6:50
Phineas and Ferb
7:00
Ducktales
7:25
Gravity Falls
7:45
Gravity Falls
7:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
8:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
8:45
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
9:10
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
9:40
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
10:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
10:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
10:55
Star Vs the Forces Of Evil
11:08
Star Vs the Forces Of Evil
11:20
Star Vs the Forces Of Evil
11:30
Rapunzels Wilde Avontuur
11:38
Rapunzels Wilde Avontuur
12:00
Elena van Avalor
12:25
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
12:55
Alex & Co. Puntate Speciali S1
13:20
Alex & Co. Puntate Speciali S1
13:45
Alex & Co. Puntate Speciali S1
14:10
Alex & Co. Puntate Speciali S1
14:35
LoliRock
14:55
LoliRock
15:15
Star Vs the Forces Of Evil
15:30
Star Vs the Forces Of Evil
15:45
Elena van Avalor
16:10
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
16:40
Phineas and Ferb
17:00
Phineas and Ferb
17:30
Groen in de Grote Stad
17:50
Groen in de Grote Stad
18:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:25
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:55
Descendants Wicked World
19:00
K.C. Undercover
19:20
K.C. Undercover
19:45
Jessie
20:15
Raven's Home
20:40
De Middelste van 7
21:05
Mickey Mouse
21:10
K.C. Undercover
21:30
De Psammy Show
21:40
De Psammy Show
21:50
De Psammy Show
22:00
Mickey Mouse
22:04
The Gronks
22:13
The Gronks
22:25
Sabrina: Secrets of a Teenage Witch
22:47
Descendants Wicked World
22:50
Chez Remy: Samen Fit
23:00
Chez Remy: Samen Fit
23:15
Violetta
0:00
Alex & Co.
0:25
The Evermoor Chronicles
0:45
Disney the Lodge
1:10
De Psammy Show
1:21
De Psammy Show
1:35
Alex & Co.
2:00
Sabrina: Secrets of a Teenage Witch
2:20
De Psammy Show
2:35
De Psammy Show
2:46
Alex & Co.
3:10
Disney the Lodge
3:35
Just Like Me
3:48
Just Like Me
4:00
Sabrina: Secrets of a Teenage Witch
4:20
De Psammy Show
4:30
De Psammy Show
4:40
Alex & Co.
5:05
Disney the Lodge
5:30
De Psammy Show
5:43
De Psammy Show
Geen programmering
6:00
Loop Hart van Nederland
7:00
TV Winkel
15:00
The doctors
15:55
Huizenjacht
16:50
Dokter Hart
17:45
Dokter Hart
18:40
The A-team
19:30
The A-team
20:30
Without a trace
21:25
Tip
Without a Trace
22:20
Tip
Scorpion
23:05
Scorpion
0:00
Supernatural
0:50
Astro tv
2:20
Tommy teleshopping
4:50
Loop Hart van Nederland
Geen programmering
6:00
The Wake Up Club
7:00
Seven Eleven
8:00
MTV's Top 10
9:00
Then vs Now
10:00
Clickbait
10:25
Teen Mom 2
11:20
Teen Mom 2
12:05
Teen Mom 2
13:00
Teen Mom 2
13:50
Catfish: The tv show
14:45
Catfish: The tv show
15:30
Teen Mom 2
16:20
Teen Mom 2
17:05
Face off
18:00
Face off
18:50
Catfish: The tv show
19:45
Catfish: The tv show
20:30
The Ride
21:00
Just Tattoo of Us
21:30
Floribama Shore
22:30
Floribama Shore
23:25
TBC
23:50
Ridiculousness
0:15
Tosh.0
0:40
Tosh.0
1:05
Ridiculousness
1:30
Ridiculousness
2:00
Music Television
5:23
Shimmer en Shine
5:45
Wallykazam
6:11
Blaze and the monster machines
6:36
Paw Patrol
6:47
Paw Patrol
6:59
Huize Herrie
7:11
Huize Herrie
7:25
Henry Danger
7:51
De Thundermans
8:17
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
8:43
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
9:09
Henry Danger
9:35
Henry Danger
10:01
Knight Squad
10:27
De Thundermans
10:52
De Thundermans
11:18
Star Falls
11:43
Game Shakers
12:09
Bella en de Bulldogs
12:34
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
13:02
Henry Danger
13:28
SpongeBob SquarePants
13:55
Knight Squad
14:21
De Thundermans
14:46
Huize Herrie
15:00
Barbie Dream House Adventures
15:26
Alvinnn!!! en de Chipmunks
15:37
Alvinnn!!! en de Chipmunks
15:48
44 Katten
16:00
44 Katten
16:15
SpongeBob SquarePants
16:27
SpongeBob SquarePants
16:38
Atchoo
16:49
Atchoo
17:02
Huize Herrie
17:13
Huize Herrie
17:28
De Thundermans
17:55
De Thundermans
18:20
Henry Danger
18:45
Henry Danger
19:10
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
19:35
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
19:59
Cool Factor
20:24
Knight Squad
20:51
De Thundermans
21:17
SpongeBob SquarePants
21:30
Bella en de Bulldogs
21:48
De Thundermans
22:10
Big time rush
22:30
Het huis Anubis
22:42
Het huis Anubis
22:52
De legende van Korra
23:14
Victorious
23:37
iCarly
23:59
Kenan & Kel
0:22
The angry beavers
0:46
CatDog
1:09
Rugrats
1:31
Rocko's modern life
1:54
SpongeBob SquarePants
2:16
SpongeBob SquarePants
2:38
Rabbids invasie
2:46
Regal Academy
3:06
Vang Blake!
3:28
De pinguïns van Madagascar
3:50
De pinguïns van Madagascar
4:12
Winx club
4:35
Winx club
Geen programmering
5:20
Wokking Lekker
5:30
De makkelijke maaltijd
6:00
De Brabander bakt
6:30
Donal Skehan's kitchen hero
6:55
Zoals alleen oma dat kan
7:25
Wat eten we vandaag?
7:35
Anthony Bourdain parts unknown
8:25
The chef's line
8:50
My second restaurant In India
9:15
My second restaurant In India
9:45
Zoals alleen oma dat kan
10:15
De Brabander bakt
10:45
Wat eten we vandaag?
11:00
Donna Hay: Basics to brilliance
11:30
Donal Skehan's kitchen hero
12:00
The chef's line
12:30
Anthony Bourdain parts unknown
13:20
Boys weekend
13:50
The mind of a chef
14:15
Wat eten we vandaag?
14:35
Jamie & Jimmy's food fight club
15:35
Jamie's food escapes
16:45
Wat eten we vandaag?
17:00
My second restaurant In India
17:30
My second restaurant In India
18:00
De Brabander bakt
18:35
Donna Hay: Basics to brilliance
19:05
Donal Skehan's kitchen hero
19:35
Anthony Bourdain parts unknown
20:30
The chef's line
21:00
Jamie & Jimmy's food fight club
22:00
Jamie's food escapes
23:00
Wat eten we vandaag?
23:20
The chef's line
23:50
Jamie & Jimmy's food fight club
0:45
Jamie's food escapes
1:40
Boys weekend
2:05
The mind of a chef
2:30
Anthony Bourdain parts unknown
3:10
The chef's line
3:35
De Brabander bakt
4:00
Donal Skehan's kitchen hero
4:25
Favourites by
4:50
De streken van Wim
Geen programmering
5:00
Call the Midwife
6:00
Tip
Father Brown
6:45
Tip
Father Brown
7:40
New Tricks
8:30
New Tricks
9:25
Midsomer murders
10:25
Midsomer murders
11:25
Tip
Father Brown
12:20
Tip
Father Brown
13:15
Call the Midwife
14:30
Call the Midwife
15:40
Tip
Father Brown
16:40
Tip
Father Brown
17:40
Midsomer murders
18:50
Midsomer murders
20:00
Shakespeare and Hathaway: Private investigators
21:00
Shakespeare and Hathaway: Private investigators
22:00
Tin star
23:00
Tin star
0:00
Tip
Luther
1:10
The Cry
2:40
Tin star
3:25
Tin star
4:25
Shakespeare and Hathaway: Private investigators
Geen programmering
Geen programmering
9:00
Winterbeelden
10:00
Radio 2 op Eén
12:00
Winterbeelden
12:20
Dagelijkse kost
12:35
Blokken
13:00
Journaal
13:25
Weer
13:30
Iedereen beroemd
13:50
Thuis
14:15
Dieren in nesten
14:45
Villa politica
16:20
VRT NWS update
16:25
Paul O'Grady: For the love of dogs
16:50
Flikken Gent
17:40
Neighbours
18:07
VRT NWS update
18:10
Weer
18:15
Dagelijkse kost
18:30
Blokken
19:00
Journaal
19:40
Iedereen beroemd
20:00
Joker+ en lotto
20:05
Weer
20:10
Thuis
20:40
Eviva España
21:30
Pano
22:10
Van Gils & gasten
22:55
Journaal
23:10
Weer
23:15
Battle Creek
23:56
Winst joker+ lotto
23:57
Keno
23:58
Euromillions winstverdeling
0:00
Dagelijkse kost
0:15
Iedereen beroemd
0:30
Journaal
0:45
Weer
0:50
Villa politica
2:25
Herhalingen
Geen programmering
6:00
Bumba
6:05
Uki
6:10
Dimitri
6:15
George & Paul
6:20
Bing
6:25
Stoppeltje
6:35
Kaatjes Kameraadjes
6:40
Piet Piraat
6:45
Biba & Loeba
6:50
Suske & Wiske Junior
7:00
Simon
7:05
Bob de bouwer
7:15
Monchhichis
7:30
Masha en de beer
7:35
Super 4
7:48
Olly Wannabe's comedy club
7:50
Buck
8:07
Olly Wannabe's comedy club
8:10
Piraten in de straat
8:25
Robin Hood
8:35
Shaun het schaap
8:43
Olly Wannabe's comedy club
8:45
Karrewiet met VGT
9:00
Bumba
9:05
Uki
9:10
Dimitri
9:15
George & Paul
9:20
Bing
9:25
Stoppeltje
9:35
Kaatjes Kameraadjes
9:40
Piet Piraat
9:45
Biba & Loeba
9:50
Suske & Wiske Junior
10:00
Simon
10:05
Bob de bouwer
10:15
Monchhichis
10:30
Bumba
10:35
Uki
10:40
Bing
10:50
Kaatjes Kameraadjes
10:55
Piet Piraat
11:00
Simon
11:05
Monchhichis
11:15
Molang
11:25
Super 4
11:35
Piraten in de straat
11:47
Olly Wannabe's comedy club
11:50
Robin Hood
12:00
Shaun het schaap
12:10
Prinsessia
12:25
Prinsessia
12:40
Mega Mindy
13:05
Lego friends: Girls on a mission
13:25
Olly Wannabe's comedy club
13:30
De mooiste sprookjes van Grimm
14:25
Masha en de beer
14:30
Paf de hond
14:40
Paf de hond
14:50
Ronja de roversdochter
15:15
Shaun het schaap
15:20
Rox
15:50
Piraten in de straat
16:00
Peter Pan
16:20
Robin Hood
16:35
Ketnet Musical
16:45
Helden Van De Sneeuw
17:00
Nachtraven
17:15
Buck
17:30
Buck
17:47
Olly Wannabe's comedy club
17:50
Karrewiet
18:00
Nachtwacht
18:25
Helden Van De Sneeuw
18:35
Nachtraven
18:50
Karrewiet
19:02
Olly Wannabe's comedy club
19:05
Ketnet Musical
19:15
De Elfenheuvel
19:25
De Elfenheuvel
19:40
4eVeR
19:57
In bed met Olly
20:00
Programma onderbreking
20:15
Het journaal met VGT
20:55
Programma onderbreking
Geen programmering
9:00
Winterbeelden
12:30
Rolkrant
14:00
Ketnet Junior
18:45
Europa League preview magazine
19:10
Hanne danst
20:00
Terzake
20:30
De afspraak
21:20
Misdaaddokters
22:05
Manson: The lost tapes
22:50
Winteruur
23:00
Le bureau des légendes
23:55
Herhalingen
5:00
Schansspringen
6:30
Alpineskiën
7:30
Biatlon
8:30
Formule E
9:35
Alpineskiën
10:00
Biatlon
10:30
Biatlon
11:30
Alpineskiën
12:15
Langlaufen
13:30
Langlaufen
15:00
Wielrennen
16:45
Wielrennen
18:15
Langlaufen
19:00
Alpineskiën
19:50
Hockey
19:55
Nieuws
20:00
Formule E
21:00
Wielrennen
22:00
Langlaufen
22:30
Langlaufen
23:00
Alpineskiën
23:55
Nieuws
0:00
Wielrennen
0:45
Wielrennen
1:30
Snooker
3:00
Schansspringen
4:00
Alpineskiën
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Breakfast
10:15
Countryfile Winter Diaries
11:00
Homes Under the Hammer
12:00
Wanted Down Under Revisited
12:45
Claimed and Shamed
13:15
Bargain Hunt
14:00
BBC News
14:30
Regional News and Weather
14:40
Doctors
15:10
A place to call home
16:00
Escape to the Country
16:45
The Best House in Town
17:30
Flog It!
18:15
Pointless
19:00
BBC News
19:30
Regional News and Weather
20:00
The One Show
20:30
Inside Out
21:00
Masterchef UK
22:00
The Real Marigold On Tour
23:00
BBC News
23:30
Regional News and Weather
23:40
Weather
23:45
A Question of Sport
0:15
The Truth About
1:20
BBC News
Geen programmering
7:30
Wanted Down Under Revisited
8:15
The Best House in Town
9:00
Great British Menu
9:30
Great Canadian Railroad Journeys
10:00
BBC News
11:00
Victoria Derbyshire
12:00
BBC Newsroom Live
12:15
Politics Live
14:00
Think Tank
14:45
Coast
15:15
Collectaholics
16:15
Animals with cameras
17:15
Richard Hammond Builds a Universe
18:15
Antiques Road Trip
19:00
Eggheads
19:30
Great British Railway Journeys
20:00
Saving Lives at Sea
21:00
This Farming Life
22:00
The Fifteen Billion Pound Railway
23:00
Insert Name Here
23:30
Newsnight
0:10
Weather
0:15
My Million Pound Menu
1:15
Sign Zone: The Victorian House of Arts and Crafts
2:15
Sign Zone: The Farmers' Country Showdown
3:00
This is BBC Two
Geen programmering
20:00
Beyond 100 Days
20:30
Secret Knowledge
21:00
Jumbo: The Plane that Changed the World
22:00
Woof! The Horizon Guide to Dogs
23:00
Soon Gone: A Windrush Chronicle
23:15
Soon Gone: A Windrush Chronicle
23:30
How We Built Britain
0:25
An Art Lovers' Guide
1:25
Henry VIII: Patron or Plunderer?
2:25
Handmade: By Royal Appointment
2:55
Tones, Drones and Arpeggios: The Magic of Minimalism
3:55
Jumbo: The Plane that Changed the World
4:55
Pause
5:10
Antiques Roadshow
6:00
Antiques Roadshow
6:50
Antiques Roadshow
7:45
DIY SOS
8:35
Doctors
9:05
EastEnders
9:35
New Tricks
10:30
The Musketeers
11:20
DIY SOS
12:15
Bargain Hunt
13:00
Bargain Hunt
13:45
Antiques Roadshow
14:35
DIY SOS
15:25
New Tricks
16:20
The Musketeers
17:15
Doctors
17:45
EastEnders
18:15
DIY SOS
19:05
New Tricks
20:00
Doctors
20:30
EastEnders
21:00
The Interceptor
21:50
Orphan Black
22:35
Live at the Apollo
23:20
Tip
Happy Valley
0:10
Doctors
0:40
EastEnders
1:10
The Interceptor
2:05
Orphan Black
2:45
Live at the Apollo
3:30
Bargain Hunt
4:15
Antiques Roadshow
Geen programmering
5:30
Morgenmagazin
9:00
Tagesschau
9:05
Live nach Neun
9:55
Sturm der Liebe
10:44
Tagesschau
10:45
Meister des Alltags
11:15
Wer weiss denn sowas?
12:00
Tagesschau
12:15
Buffet
13:00
Mittagsmagazin
14:00
Tagesschau
14:10
Rote Rosen
15:00
Tagesschau
15:10
Sturm der Liebe
16:00
Tagesschau
16:10
Verrückt nach Meer
17:00
Tagesschau
17:15
Brisant
18:00
Wer weiss denn sowas?
18:50
Hubert ohne Staller
19:45
Wissen vor acht - Werkstatt
19:50
Wetter
19:55
Börse
20:00
Tagesschau
20:15
Tip
Schöne heile Welt
21:45
Plusminus
22:15
Tagesthemen
22:45
Maischberger
0:00
Nachtmagazin
0:20
Tip
Schöne heile Welt
1:53
Tagesschau
1:55
Tip
Weit hinter dem Horizont
3:25
Maischberger
4:40
Brisant
4:58
Tagesschau
5:00
Plusminus
Geen programmering
5:30
Morgenmagazin
9:00
heute Xpress
9:05
Volle Kanne - Service täglich
10:30
Notruf Hafenkante
11:15
Soko Stuttgart
12:00
heute
12:10
Drehscheibe
13:00
Mittagsmagazin
14:00
heute - in Deutschland
14:15
Die Küchenschlacht
15:00
heute Xpress
15:05
Bares für Rares
16:00
heute - in Europa
16:10
Die Rosenheim-Cops
17:00
heute
17:10
Hallo Deutschland
17:45
Leute heute
18:00
Soko Wismar
18:54
Lotto am Mittwoch - Die Gewinnzahlen
19:00
heute
19:20
Wetter
19:25
Die Spezialisten - Im Namen der Opfer
20:15
Walpurgisnacht - Die Mädchen und der Tod
21:45
heute-journal
22:15
auslandsjournal
22:45
Abschottung oder Aufbruch?
23:15
Markus Lanz
0:30
heute+
0:45
"Pannenmeiler" Cattenom / Gefahr an der Grenze?
1:15
No-Name oder Marke?
2:00
auslandsjournal
2:30
Abschottung oder Aufbruch?
3:00
Frontal 21
3:45
"Pannenmeiler" Cattenom / Gefahr an der Grenze?
4:15
plan b
4:45
Leute heute
4:55
Hallo Deutschland
Geen programmering
Geen programmering
6:20
Lokalzeit aus Bonn
6:50
Lokalzeit aus Duisburg
7:20
Extra English
8:10
Flirt English
8:20
Planet Wissen
9:20
Westpol: Eins zu eins
9:50
Aktuelle Stunde
10:35
Lokalzeit
11:05
Seehund, Puma & Co.
11:55
Giraffe, Erdmännchen & Co.
12:45
WDR aktuell
13:05
Planet Wissen
14:05
In aller Freundschaft
14:55
In aller Freundschaft
15:45
WDR aktuell
16:05
Hier und heute
18:00
Aktuell/Lokalzeit
18:15
Servicezeit
18:45
Aktuelle Stunde
19:30
Lokalzeit
20:00
Tagesschau
20:15
markt
21:00
Doc Esser
21:45
WDR aktuell
22:10
Die Story
22:55
Die Farbe der Sehnsucht
0:25
Maischberger
1:40
Erlebnisreisen
2:00
Lokalzeit aus Köln
2:30
Lokalzeit aus Aachen
3:00
Lokalzeit aus Düsseldorf
3:25
Lokalzeit Bergisches Land
3:55
Lokalzeit Ruhr
4:25
Lokalzeit aus Dortmund
4:55
Lokalzeit Münsterland
5:25
Lokalzeit OWL
5:50
Lokalzeit Südwestfalen
Geen programmering
6:00
Sesamstraße
6:20
mareTV kompakt
6:35
Die Ernährungs-Docs
7:20
Rote Rosen
8:10
Sturm der Liebe
9:00
Nordmagazin
9:30
Hamburg Journal
10:00
Schleswig-Holstein Magazin
10:30
buten un binnen
11:00
Hallo Niedersachsen
11:30
Die Nordreportage
12:00
Brisant
12:25
In aller Freundschaft
13:10
In aller Freundschaft
14:00
Aktuell
14:15
Die Nordstory
15:15
Gefragt - Gejagt
16:00
Aktuell
16:20
Mein Nachmittag
17:10
Leopard, Seebär & Co.
18:00
Ländermagazine
18:15
Wie geht das?
18:45
DAS!
19:30
Ländermagazine
20:00
Tagesschau
20:15
Expeditionen ins Tierreich
21:00
Als die wilden Tiere in den Norden kamen
21:45
Aktuell
22:00
Großstadtrevier
22:50
extra 3 Spezial
23:20
ZappLive
23:50
7 Tage ...
0:20
Hafenpolizei
0:45
Visite
1:45
Weltbilder
2:15
Panorama 3
2:45
Hallo Niedersachsen
3:15
Nordmagazin
3:45
Schleswig-Holstein Magazin
4:15
Hamburg Journal
4:45
buten un binnen
5:15
DAS!
Geen programmering
6:00
Guten Morgen Deutschland
8:30
Teleshopping Österreich
8:30
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
9:00
Unter uns
9:30
Freundinnen - Jetzt erst recht
10:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
11:00
Der Nächste, bitte!
12:00
Punkt 12
14:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
15:00
Meine Geschichte - Mein Leben
16:00
Meine Geschichte - Mein Leben
17:00
Freundinnen - Jetzt erst recht
17:30
Unter uns
18:00
Explosiv - Das Magazin
18:00
RTL Nord
18:00
RTL Nord
18:00
Guten Abend RTL
18:00
RTL Nord
18:00
RTL Nord
18:30
Exclusiv - Das Star-Magazin
18:45
RTL aktuell
19:03
Wetter
19:05
Alles was zählt
19:40
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:15
Der Bachelor
22:15
stern TV
0:00
RTL Nachtjournal
0:27
RTL Nachtjournal - Das Wetter
0:30
Crime scene investigation
1:20
Crime scene investigation
2:10
CSI: Crime Scene Investigation
2:55
CSI: Crime Scene Investigation
3:40
Crime scene investigation
4:25
Der Blaulicht-Report
4:40
Der Nächste, bitte!
5:25
Exclusiv - Das Star-Magazin
5:35
Explosiv - Das Magazin
5:30
Sat.1-Frühstücksfernsehen
10:00
Im Namen der Gerechtigkeit - Wir kämpfen für Sie!
11:00
Im Namen der Gerechtigkeit - Wir kämpfen für Sie!
12:00
Anwälte im Einsatz
13:00
Anwälte im Einsatz
14:00
Auf Streife
15:00
Auf Streife - Die Spezialisten
16:00
Klinik am Südring
17:00
Klinik am Südring - Die Familienhelfer
17:30
Klinik am Südring - Die Familienhelfer
18:00
Endlich Feierabend!
19:00
Genial daneben - Das Quiz
19:55
Sat.1 Nachrichten
20:15
Das große Promibacken
23:15
TopTen! Der Geschmacks-Countdown
0:10
akte 20.19 Spezial
1:05
Das große Promibacken
3:20
Auf Streife - Die Spezialisten
4:00
Auf Streife - Die Spezialisten
4:45
Auf Streife
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Ben 10
6:10
Ben 10
6:25
De Powerpuff Girls
6:36
De Powerpuff Girls
6:50
Unikitty
7:01
Unikitty
7:17
Teen Titans Go! - Elements
7:26
Teen Titans Go! - Elements
7:37
Teen Titans Go! - Elements
7:52
De wonderlijke wereld van Gumball
8:02
De wonderlijke wereld van Gumball
8:18
De wonderlijke wereld van Gumball
8:29
De wonderlijke wereld van Gumball
8:44
Wat beren leren
8:55
Wat beren leren
9:10
Wat beren leren
9:20
Wat beren leren
9:35
Wat beren leren
9:46
Wat beren leren
9:59
Wat beren leren
10:09
Wat beren leren
10:24
Wat beren leren
10:34
Wat beren leren
10:50
Teen Titans Go! - Elements
11:00
Teen Titans Go! - Elements
11:12
Het regent gehaktballen
11:23
Het regent gehaktballen
11:36
Het regent gehaktballen
11:46
Het regent gehaktballen
12:00
De wonderlijke wereld van Gumball
12:11
De wonderlijke wereld van Gumball
12:26
LEGO Ninjago
12:52
LEGO Ninjago
13:17
LEGO Ninjago
13:41
LEGO Ninjago
14:06
Craig van de Kreek
14:17
Craig van de Kreek
14:30
Zomer Kamp Eiland
14:41
Zomer Kamp Eiland
14:55
Het regent gehaktballen
15:05
Het regent gehaktballen
15:20
Teen Titans Go! - Elements
15:30
Teen Titans Go! - Elements
15:40
Teen Titans Go! - Elements
15:56
Teen Titans Go! - Elements
16:05
Teen Titans Go! - Elements
16:19
De wonderlijke wereld van Gumball
16:30
De wonderlijke wereld van Gumball
16:44
De wonderlijke wereld van Gumball
16:55
De wonderlijke wereld van Gumball
17:11
Craig van de Kreek
17:21
Craig van de Kreek
17:36
Teen Titans Go! - Elements
17:46
Teen Titans Go! - Elements
18:00
Teen Titans Go! - Elements
18:10
Teen Titans Go! - Elements
18:24
Unikitty
18:35
Unikitty
18:50
De wonderlijke wereld van Gumball
19:01
De wonderlijke wereld van Gumball
19:16
Zomer Kamp Eiland
19:27
Zomer Kamp Eiland
19:41
Wat beren leren
19:52
Wat beren leren
20:06
Wat beren leren
20:16
Wat beren leren
20:30
Wat beren leren
20:40
Wat beren leren
20:51
Angry Birds Blues
21:00
Steven Universe
21:10
Steven Universe
21:26
Tijd voor avontuur
21:36
Tijd voor avontuur
21:51
De wonderlijke wereld van Gumball
22:02
De wonderlijke wereld van Gumball
22:13
De wonderlijke wereld van Gumball
22:24
De wonderlijke wereld van Gumball
22:35
De wonderlijke wereld van Gumball
22:45
De wonderlijke wereld van Gumball
22:59
LEGO Ninjago
23:22
LEGO Ninjago
23:44
Angelo Rules
23:55
Angelo Rules
0:05
Angelo Rules
0:19
Angelo Rules
0:30
Angelo Rules
0:41
Angelo Rules
0:51
Angelo Rules
1:02
Angelo Rules
1:13
Angelo Rules
1:24
De wonderlijke wereld van Gumball
1:35
De wonderlijke wereld van Gumball
1:46
De wonderlijke wereld van Gumball
1:56
De wonderlijke wereld van Gumball
2:10
De wonderlijke wereld van Gumball
2:21
De wonderlijke wereld van Gumball
2:32
LEGO Ninjago
2:54
LEGO Ninjago
3:16
LEGO Ninjago
3:37
Angelo Rules
3:48
Angelo Rules
3:59
Angelo Rules
4:10
Angelo Rules
4:20
Angelo Rules
4:31
Angelo Rules
4:41
Angelo Rules
4:53
De wonderlijke wereld van Gumball
5:04
De wonderlijke wereld van Gumball
5:14
De wonderlijke wereld van Gumball
5:25
De wonderlijke wereld van Gumball
5:37
De wonderlijke wereld van Gumball
5:47
De wonderlijke wereld van Gumball
Geen programmering
6:00
Wild Australia with Ray Mears
6:24
Animal fight club
7:11
Monster fish
8:11
Monster fish
9:04
Tiger's revenge
9:58
Wild Dolphins
10:51
Little Killers
11:44
World of the Wild
12:11
World of the Wild
12:38
World of the Wild
13:05
World of the Wild
13:32
World of the Wild
13:59
World of the Wild
14:25
World of the Wild
14:52
World of the Wild
15:19
Tiger's revenge
16:12
World's Deadliest Compilations
17:06
Animal fight club
18:00
Tiger's revenge
18:54
Animal fight club
19:49
Natuur op Z: Africa's hunters
20:45
Tiger's revenge
21:43
World's Deadliest Compilations
22:41
Monster fish
23:37
Animal fight club
0:33
Tiger's revenge
1:25
Monster fish
2:17
World of the Wild
2:42
World of the Wild
3:07
World of the Wild
3:32
World of the Wild
3:56
World of the Wild
4:21
World of the Wild
4:46
Wild Australia with Ray Mears
5:19
Animal fight club
Geen programmering
6:00
Storage wars
6:25
Storage wars
6:50
Pawn stars
7:15
Pawn stars
7:40
Forged in Fire
8:30
Storage wars
9:00
The Curse of Oak Island
10:00
Hunting Hitler
11:00
Mountain Men
12:00
Ancient Aliens
13:00
Pawn Stars UK
13:30
Pawn Stars UK
14:00
Forged in Fire
15:00
American Pickers
16:00
Storage wars
16:30
Storage wars
17:00
Pawn stars
17:30
Pawn stars
18:00
The Curse of Oak Island
19:00
Hunting Hitler
20:00
Forged in Fire
21:00
Ancient Aliens
22:00
Ancient Aliens
23:00
American Pickers
0:00
Storage wars
0:30
Pawn Stars UK
1:00
American Pickers
2:00
Ancient Aliens
3:00
Ancient Aliens
3:55
Storage wars
4:20
Forged in Fire
5:10
Ancient Aliens
Geen programmering
6:00
How do they do it?
6:26
You have been warned
7:14
Extreme engineering
8:02
Alien encounters
8:50
How do they do it?
9:14
How it's made
9:38
You have been warned
10:26
Dangerman - Adventures with Geoff Mackley
11:14
Extreme engineering
12:02
Alien encounters
12:50
Space Voyages
13:38
How do they do it?
14:02
How it's made
14:26
You have been warned
15:14
Dangerman - Adventures with Geoff Mackley
16:02
Alien encounters
16:50
Space Voyages
17:40
How do they do it?
18:05
How it's made
18:30
Blowing up history
19:20
Extreme engineering
20:10
Alien encounters
21:00
Blowing up history
21:50
Dangerman - Adventures with Geoff Mackley
22:40
How do they do it?
23:05
How it's made
23:30
Extreme engineering
0:20
Space Voyages
1:10
Alien encounters
2:00
Blowing up history
2:48
Dangerman - Adventures with Geoff Mackley
3:36
Extreme engineering
4:24
How do they do it?
4:48
How it's made
5:12
Space Voyages
Geen programmering
6:02
Upstairs, downstairs
7:00
Het Theater van Toen - Buster Keaton
7:30
Some Mothers Do 'Ave 'Em
8:01
The High Chaparral
9:00
De gouden jaren
9:30
Mijn nostalgisch Nederland
10:01
Tommy teleshopping
11:01
Oorlogsverhalen
11:32
Top 40 Hitdossier
12:00
Tommy teleshopping
13:30
Paul van Vliet
13:59
The High Chaparral
15:00
Yes, Minister
15:31
Oh moeder, wat is het heet
16:02
The flying doctors
17:00
Bassie & Adriaan en de diamant
17:31
Gouden amusement
18:00
The Onedin Line
19:00
The Onedin Line
20:01
Tax Free
20:30
Tax Free
21:01
Tip
Sophie and the Rising Sun
23:01
Miss Marple
0:01
The High Chaparral
1:01
De gouden jaren
1:30
Mijn nostalgisch Nederland
2:01
Yes, Minister
2:32
Oh moeder, wat is het heet
3:04
Oorlogsverhalen
3:35
Top 40 Hitdossier
4:00
Gouden amusement
4:31
Meer Mounties
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Bizarre Foods with Andrew Zimmern
6:45
Tattoo Hunter
7:30
Extreme engineering
8:15
Codes and conspiracies
9:00
Chasing classic cars
9:20
Chasing classic cars
9:45
Bizarre Foods with Andrew Zimmern
10:30
Tattoo Hunter
11:15
Extreme engineering
12:00
Codes and conspiracies
12:45
Toughest military jobs
13:30
Chasing classic cars
13:50
Chasing classic cars
14:15
Bizarre Foods with Andrew Zimmern
15:00
Tattoo Hunter
15:45
Extreme engineering
16:30
Codes and conspiracies
17:15
Toughest military jobs
18:00
Chasing classic cars
18:20
Chasing classic cars
18:45
Anthony Bourdain: No Reservations
19:30
100 Miles from nowhere
20:15
Extreme engineering
21:00
Secrets of the Arsenal
21:45
Codes and conspiracies
22:30
Codes and conspiracies
23:15
Extreme engineering
0:00
Chasing classic cars
0:20
Chasing classic cars
0:45
Anthony Bourdain: No Reservations
1:30
100 Miles from nowhere
2:15
Extreme engineering
3:00
Secrets of the Arsenal
3:45
Codes and conspiracies
4:30
Top Tens
5:15
100 Miles from nowhere
Geen programmering
6:00
Kindred Spirits
6:50
Fatal Encounters
7:40
Deadline: Crime with Tamron Hall
8:30
Beauty queen murders
9:20
Cry Wolfe
9:45
Outrageous 911
10:10
Keith Morrison Investigates: Donnie Rudd
11:00
Murder Book
11:50
What Lies Beneath
12:40
What Lies Beneath
13:30
Kindred Spirits
14:20
Last night in ...
15:15
Beauty queen murders
16:10
Keith Morrison Investigates: Donnie Rudd
17:05
Murder Book
18:00
Cry Wolfe
18:30
Outrageous 911
19:00
Shadow of Doubt
20:00
Shadow of Doubt
21:00
Evil lives here
22:00
Killer Unknown
23:00
Evil Talks: Chilling Confessions
0:00
Unusual Suspects: Deadly Intent
1:00
Evil lives here
2:00
Killer Unknown
2:45
Evil Talks: Chilling Confessions
3:30
Unusual Suspects: Deadly Intent
4:20
What Lies Beneath
5:10
Murder Book
Geen programmering
6:27
Tussenuur Slam
6:30
Langs Romeinse wegen
7:15
Tip
Keuringsdienst van Waarde
7:40
Tussenuur Slam
7:45
Zembla
8:25
De Zomergastendocumentaire: Life, Animated
9:50
Regisseur aan de keukentafel
10:10
Doc 25: De dwarsligger
10:35
De liedjes van Harry Bannink
10:55
VPRO Vrije geluiden
11:45
BuitenSpelen
12:05
Sinatra: All or Nothing at All
13:45
3voor12 classics
14:45
Tip
Verborgen verleden
15:30
Buitenhof
16:30
Ad Gerritsen - Compromisloze compassie
17:15
Tip
Krabbé zoekt Van Gogh
17:55
Face to face
18:20
Podium Dans
18:55
Daniele Gatti conducts Wagner, Liszt and Berlioz at the Amsterdam Concertgebouw
20:30
De mezoeza
21:15
Musea op NPO 2 extra
21:25
Maestro
22:20
Musea op NPO 2 extra
22:30
Jazzportretten
23:00
North Sea Jazz 2018 napret
23:50
Uitgezet
0:35
Sinatra: All or Nothing at All
2:15
Tip
Verborgen verleden
3:05
Buitenhof
4:00
3voor12 classics
4:55
2Doc: A Syrian Love Story
5:50
VPRO Boeken
5:00
Das Floß der Medusa
6:45
10 Jahre Xenius
7:10
ARTE Journal junior
7:20
360° - Geo Reportage
8:05
Wildes Großbritannien
8:45
Stadt Land Kunst
9:50
Brot und Spiele
11:25
Testosteron - Der Männerstoff
12:15
Re: Zu jung zum Sterben! - Junge Erwachsene kämpfen gegen Krebs
12:50
Journal
13:00
Stadt Land Kunst
13:50
Tip
Je sais tomber
15:20
Villages de France
15:50
Europas legendäre Straßen
16:45
10 Jahre Xenius
17:10
In der Welt zuhause
17:40
Norwegen - Im Rhythmus der Rentiere
18:35
Kielings wilde Welt
19:20
Journal
19:40
Re: Umzug ins Mikrohaus - Antworten auf Europas Wohnungskrise
20:15
Tip
Der Himmel über Berlin
22:15
Bruno Ganz
23:10
"Egmont" von Beethoven
23:45
Journal
0:10
Mann vor wilder Landschaft
0:55
Nepal - Die Stimme der Frauen
1:50
Tracks
2:35
Hundert Meisterwerke und ihre Geheimnisse
3:00
Die besondere Wissenschaft vom Urin
3:55
28 Minuten
4:40
(Fast) Die ganze Wahrheit
4:43
Pause
Geen programmering
5:00
CNN Newsroom (with World Sport)
6:00
CNN Newsroom
9:30
South Korea POV
10:00
CNN Newsroom
10:30
African Voices
11:00
New Day
12:00
CNN Talk
12:30
World Sport
13:00
News Stream (with World Sport)
14:00
First Move with Julia Chatterley
15:00
Connect the World
16:00
International Desk (with World Sport)
17:00
Quest Express
17:30
CNN World Rugby
18:00
Amanpour
19:00
Hala Gorani Tonight
20:00
Quest Means Business
21:00
The Lead with Jake Tapper
22:00
CNN Today
22:30
World Sport
23:00
CNN Today (with World Sport)
0:00
CNN Today (with World Sport)
1:00
Anderson Cooper 360
2:00
Cuomo Prime Time
3:00
CNN Tonight with Don Lemon
Geen programmering
5:17
All News Edition
5:31
All News Edition
5:47
All News Edition
6:00
All News Edition
6:17
All News Edition
6:30
All News Edition
6:47
All News Edition
7:00
All News Edition
7:15
All News Edition
7:29
All News Edition
7:46
All News Edition
8:00
All News Edition
8:18
All News Edition
8:30
All News Edition
8:47
All News Edition
9:00
News of the Day
9:19
News of the Day
9:36
News of the Day
9:47
News of the Day
10:00
News of the Day
10:13
News of the Day
10:27
News of the Day
10:41
News of the Day
11:00
News of the Day
11:12
News of the Day
11:24
News of the Day
11:37
News of the Day
11:48
News of the Day
12:00
News of the Day
12:15
News of the Day
12:30
News of the Day
12:45
News of the Day
13:00
News of the Day
13:15
News of the Day
13:31
News of the Day
13:45
News of the Day
14:00
News of the Day
14:14
News of the Day
14:29
News of the Day
14:43
News of the Day
15:00
News of the Day
15:15
News of the Day
15:30
News of the Day
15:45
News of the Day
16:00
News of the Day
16:14
News of the Day
16:31
News of the Day
16:45
News of the Day
17:00
News of the Day
17:14
News of the Day
17:29
News of the Day
17:45
News of the Day
18:00
Prime Edition
18:18
Prime Edition
18:37
Prime Edition
19:00
Prime Edition
19:19
Prime Edition
19:39
Prime Edition
20:00
Prime Edition
20:20
Prime Edition
20:40
Prime Edition
21:00
Prime Edition
21:18
Prime Edition
21:38
Prime Edition
22:00
Prime Edition
22:19
Prime Edition
22:39
Prime Edition
23:00
Prime Edition
23:14
Prime Edition
23:30
Prime Edition
23:44
Prime Edition
0:00
Late Edition
0:14
Late Edition
0:29
Late Edition
0:45
Late Edition
1:00
Late Edition
1:20
Late Edition
1:37
Late Edition
2:00
Late Edition
2:21
Late Edition
2:38
Late Edition
3:00
All News Edition
3:21
All News Edition
3:37
All News Edition
Geen programmering
5:00
World News
5:30
Hardtalk
6:00
The Briefing
6:30
Business Briefing
6:45
The Briefing
7:00
The Briefing
7:30
Business Briefing
7:45
The Briefing
8:00
World News
8:30
World News
8:45
World Business Report
9:00
World News
9:30
BBC Business Live
10:00
The travel show
10:30
Hardtalk
11:00
GMT
11:30
In Business Africa
12:00
GMT
12:30
World Business Report
12:45
Sport Today
13:00
GMT
13:30
GMT
14:00
Impact
14:30
Impact
14:45
Sport Today
15:00
Impact
15:30
Talking Business with Aaron Heslehurst
16:00
Impact
16:30
Hardtalk
17:00
Global with Matthew Amroliwala
17:30
Global with Matthew Amroliwala
18:00
Global with Matthew Amroliwala
18:30
BBC Focus on Africa
19:00
Global with Matthew Amroliwala
19:15
Global Business
19:30
Hardtalk
20:00
Beyond 100 Days
20:30
Beyond 100 Days
21:00
Outside Source
21:30
Sport Today
22:00
Outside Source
22:30
Outside Source
23:00
BBC World News America
23:30
BBC World News America
0:00
Newsday
0:30
Asia Business Report
0:45
Sport Today
1:00
Newsday
1:30
Asia Business Report
1:45
Sport Today
2:00
Newsday
2:30
Asia Business Report
2:45
Sport Today
3:00
World News
3:30
Asia Business Report
3:45
Sport Today
4:00
World News
4:30
The travel show
Geen programmering
5:00
News Live
5:30
The Listening Post
6:00
Face to Face
7:00
News Live
7:30
Inside Story
8:00
News Live
8:30
The Stream
9:00
News Live
9:30
*earthrise
10:00
Newshour
11:00
News Live
11:30
Inside Story
12:00
Al Jazeera World
13:00
Newshour
14:00
News Live
14:30
The Stream
15:00
Newsgrid
16:00
News Live
16:30
Witness
17:00
News Live
17:30
Inside Story
18:00
Newshour
19:00
News Live
19:30
The Stream
20:00
Witness
21:00
Newshour
22:00
News Live
22:30
People & Power
23:00
Newshour
0:00
News Live
0:30
Inside Story
1:00
Al Jazeera World
2:00
Newshour
3:00
News Live
3:30
*earthrise
Geen programmering
5:05
Weerbericht
5:50
Dag TV
6:00
Edwin op Noord
10:00
Babette op Noord
13:00
Karel op Noord
16:00
Oetse op Noord
18:00
Noord vandaag
18:22
Weerbericht
18:30
Noord vandaag
18:52
Weerbericht
19:00
Noord vandaag
19:22
Weerbericht
19:30
Noord vandaag
19:52
Weerbericht
20:00
Noord vandaag
20:22
Weerbericht
20:30
Noord vandaag
20:52
Weerbericht
21:00
Noord vandaag
21:22
Weerbericht
21:30
Noord vandaag
21:52
Weerbericht
22:00
Noord vandaag
22:22
Weerbericht
22:30
Noord vandaag
22:52
Weerbericht
23:00
Noord vandaag
23:22
Weerbericht
23:30
Noord vandaag
23:52
Weerbericht
0:00
Noord vandaag
0:22
Weerbericht
0:30
Noord vandaag
0:52
Weerbericht
1:00
Noord vandaag
1:20
Weerbericht
1:22
Noord vandaag
1:42
Weerbericht
1:45
Noord vandaag
2:05
Weerbericht
2:07
Noord vandaag
2:27
Weerbericht
2:30
Noord vandaag
2:50
Weerbericht
2:52
Noord vandaag
3:12
Weerbericht
3:15
Noord vandaag
3:35
Weerbericht
3:37
Noord vandaag
3:57
Weerbericht
4:00
Noord vandaag
4:20
Weerbericht
4:22
Noord vandaag
4:42
Weerbericht
4:45
Noord vandaag
Geen programmering
5:00
Fryslân Hjoed
5:30
It Waar
5:35
Hea!
5:45
It polytburo
6:00
Fryslân Hjoed
6:30
It Waar
6:35
Hea!
6:45
It polytburo
7:00
Juster
10:30
Wat tekenje ik?
11:00
Deitelefyzje
16:10
Klipkar tv
17:00
Fryslân Hjoed
17:30
It Waar
17:35
Hea!
17:45
Berneprogramma
18:00
Fryslân Hjoed
18:30
It Waar
18:35
Hea!
18:45
Weromrop.tv
19:00
Fryslân Hjoed
19:30
It Waar
19:35
Hjoed, it nijs
19:45
Weromrop.tv
20:00
Fryslân Hjoed
20:30
It Waar
20:35
Hea!
20:45
Weromrop.tv
21:00
Fryslân Hjoed
21:30
It Waar
21:35
Hea!
21:45
Weromrop.tv
22:00
Fryslân Hjoed
22:30
It Waar
22:35
Hea!