TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

10:40
NOS Journaal
10:50
NOS Journaal
11:05
De wereld draait door
12:00
NOS Journaal
12:20
NOS Journaal
12:35
Kook mee met MAX
13:00
NOS Journaal
13:10
Sportjournaal
13:20
Na het nieuws
14:00
Het vragenuurtje
15:00
NOS Journaal
15:20
Kook mee met MAX
15:35
NOS Journaal
16:00
NOS Journaal
16:10
Tip
Eurovisie Songfestival 2020: Loting halve finales
16:56
Socutera
17:00
NOS Journaal
17:10
Tijd voor MAX
17:55
Politieke partijen
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:45
Sportjournaal
19:00
De wereld draait door
20:00
NOS Journaal
20:25
Bevrijdingsjournaal 1945
20:40
Opsporing verzocht
21:35
Opgelicht?!
22:25
Op1
23:35
NOS Journaal
23:55
Bevrijdingsjournaal 1945
0:10
Op1
1:15
NOS Journaal
1:40
EenVandaag
2:15
NOS Journaal
2:40
NOS Journaal
Geen programmering
10:00
In Europa - De geschiedenis op heterdaad betrapt
11:00
NOS Journaal
11:15
Meldpunt
11:50
De kist
12:25
BinnensteBuiten
12:55
Politieke partijen
13:00
NOS Journaal
13:25
Radar
14:10
Nu te zien!
14:25
Spoorloos
15:25
Typisch: Moerdijk
16:00
NOS Journaal
16:10
Roderick zoekt licht
16:35
Geloofsgesprek
17:00
NOS Journaal
17:15
Per seconde wijzer
17:45
Tip
Uitgewoond
18:10
De slimste mens
18:55
Tip
BinnensteBuiten
19:30
Typisch: Moerdijk
20:05
Per seconde wijzer
20:40
De slimste mens
21:30
Nieuwsuur
22:10
De Hofbar
22:40
Tip
2Doc: Sakawa
23:55
De nachtzoen
0:10
Nieuwsuur
1:00
Nieuwsuur
10:40
Sesamstraat: 10 voor ...
10:55
Joe en Jack
11:05
NoNo
11:10
Raad eens hoeveel ik van je hou
11:20
Stella & Sam
11:30
Tip de muis
11:40
Angelina ballerina
11:55
Babar en de belevenissen van Badou
12:05
Heidi
12:30
K3 roller disco
12:50
Leo & Tijg
13:05
Calimero
13:15
Kindertijd
13:25
Maja de Bij
13:35
Kikker & vriendjes
13:45
De avonturen van Barbapapa
13:50
Sesamstraat
14:05
Olivia
14:15
Moomin Vallei
14:38
Bernard
14:41
Bernard
14:50
Machtige Mike
14:55
Dodelijk 360
15:25
Peperbollen
15:50
Beste vrienden quiz
16:15
Lucas etc.
16:20
Brugklas
16:30
SpangaS
16:45
Checkpoint
17:10
Beste vrienden quiz
17:35
Klaas kan alles
18:05
Brugklas
18:15
SpangaS
18:25
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:30
First dates
20:25
Tip
Vier handen op één buik
21:15
Tip
Net ff anders
22:05
Nachtdieren
22:45
3 op reis
23:20
De wereld draait door
0:20
Hollands Hoop
1:15
Tip
Vier handen op één buik
2:05
Tip
Net ff anders
2:55
Nachtdieren
3:30
De wereld draait door
4:20
Tekst-tv