TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

1
Geen programmering
5:55
Nederland in beweging
6:10
MAX Geheugentrainer
6:30
Journaal
6:35
Journaal
6:40
Journaal
6:45
Journaal
6:50
Journaal
7:00
Journaal
7:15
Journaal
7:30
Journaal
7:40
Journaal
8:00
Journaal
8:15
Journaal
8:30
Journaal
8:40
Journaal
9:00
Journaal
9:15
Nederland in beweging
9:30
Journaal
9:40
MAX Geheugentrainer
10:00
Journaal
10:15
Journaal
10:30
Journaal
10:40
Journaal
11:00
M
12:00
Journaal
12:20
Journaal
12:35
Kook mee met MAX
13:00
Journaal
13:10
Sportjournaal
13:20
Journaal
13:30
Sportjournaal
13:35
Journaal
13:45
Sportjournaal
14:00
Het vragenuurtje
15:00
Journaal
15:20
Kook mee met MAX
15:45
Pauw
16:40
Zappsport WK voetbal (vrouwen)
16:56
Socutera
17:00
Journaal
17:10
Tip
Frans Bauer in China
17:55
Politieke partijen
18:00
Journaal
18:15
EenVandaag
18:45
Sportjournaal
19:00
M
20:00
Journaal
20:30
Opsporing verzocht
21:25
Tip
Misdaadcollege
22:20
Kanniewaarzijn
22:55
Pauw
0:00
Journaal
0:25
Pauw
1:25
EenVandaag
2:00
Journaal
2:10
Journaal
Geen programmering
1
Geen programmering
7:00
Journaal met gebarentolk
7:15
Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:45
Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:15
Journaal
8:30
Journaal met gebarentolk
8:45
Jeugdjournaal met gebarentolk
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
Journaal met gebarentolk
9:30
Tip
Max, een leven in TBS
11:00
Journaal
11:15
Journaal
11:25
Journaal
11:35
Journaal
11:50
Iris onderzoekt
12:25
BinnensteBuiten
12:57
Politieke partijen
13:00
Journaal
13:20
Echt niet OK
13:55
Andries
14:25
Spoorloos
15:20
Opium op Oerol
16:00
Journaal
16:10
Geloofsgesprek
16:25
Tip
Kloosterserie
17:05
Tip
Mr Selfridge
18:00
Journaal
18:15
Kijk op de regio
18:25
Kook mee met MAX
18:40
Tip
BinnensteBuiten
19:15
Opium op Oerol
19:50
Groeten uit Holland
20:25
Tip
Rond de Noordzee
21:15
Tip
Govert naar de grenzen van het heelal
22:00
Nieuwsuur
22:45
De Hofbar
23:15
Opium op Oerol
23:45
De nachtzoen
0:00
Nieuwsuur
0:55
Nieuwsuur
1
Geen programmering
6:30
Pingu
6:35
Barbapapa rond de wereld
6:40
Het zandkasteel
7:00
Sesamstraat
7:15
Tip de muis
7:20
Masha's sprookjes
7:30
Buurman en buurman
7:35
Shaun het schaap
7:45
Apennoten
7:55
Bob de bouwer
8:05
Mike de ridder
8:15
Wickie de Viking
8:30
De Smurfen
8:45
Jeugdjournaal
8:50
Masha en de beer
8:55
Inui
9:05
Pieter Konijn
9:15
Hoi Duggee
9:25
Kindertijd
9:50
Klumpies
10:00
Teletubbies
10:15
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:20
Beer Bo
10:25
Mijn petsaurus
10:26
Clangers
10:40
Casper & Lisa
10:50
Bumba
10:55
Sesamstraat: 10 voor ...
11:10
Zoostraat 64
11:25
Rintje
11:30
Ziggy en de Zootram
11:40
Noddy, de detective
11:55
Olivia
12:05
Maja de Bij
12:20
K3 dansstudio
12:35
K3 dansstudio
12:45
Calimero
12:55
Raad eens hoeveel ik van je hou
13:15
Kindertijd
13:40
Pingu in de stad
13:45
Bibbeltje Big
13:55
Sesamstraat
14:10
Nelli en Nora
14:20
Heuvellandziekenhuis
14:30
Ernest & Celestine
14:40
Leo & Tijg
14:55
The jungle book
15:05
Beste vrienden quiz
15:30
Zappsport WK voetbal (vrouwen)
15:40
Peperbollen
16:10
Freeks wilde wereld
16:20
Puberruil Zapp
16:50
Checkpoint top 5
17:05
Zappsport WK voetbal (vrouwen)
17:20
Beste vrienden quiz
17:45
SpangaS
18:35
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
Tip
NOS Sport: Basketbal - WK 3x3
20:10
Sportjournaal
20:25
Studio France
20:50
WK voetbal (vrouwen) 2019: Eerste helft Jamaica - Australië of Italië - Brazilië
21:51
WK voetbal (vrouwen) 2019: Wedstrijdanal ...
22:00
WK voetbal (vrouwen) 2019: Tweede helft Jamaica - Australië of Italië - Brazilië
23:00
Studio France
23:30
Sluipschutters
0:00
M
0:55
M
1:45
M
2:40
M
3:35
M
4:19
Tekst-tv