TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

Geen programmering
5:54
Nederland in beweging
6:10
MAX geheugentrainer
6:30
NOS Journaal
6:36
NOS Journaal
6:42
NOS Journaal
6:47
NOS Journaal
6:53
NOS Journaal
7:00
NOS Journaal
7:11
Goedemorgen Nederland
7:30
NOS Journaal
7:39
Goedemorgen Nederland
8:00
NOS Journaal
8:11
Goedemorgen Nederland
8:30
NOS Journaal
8:39
Goedemorgen Nederland
9:00
NOS Journaal
9:13
Goedemorgen Nederland
9:30
NOS Journaal
9:39
Goedemorgen Nederland
10:00
NOS Journaal
10:14
Nederland in beweging
10:30
MAX geheugentrainer
10:46
NOS Journaal
11:00
NOS Journaal
11:15
Tijd voor MAX
12:00
NOS Journaal
12:15
NOS Journaal
12:27
NOS Journaal
12:38
NOS Journaal
13:00
NOS Journaal
13:20
Bak mee met MAX
13:36
NOS Journaal
14:00
NOS Journaal
14:15
NOS Journaal
14:26
De avondshow met Arjen Lubach
15:00
NOS Journaal
15:20
NOS Journaal
15:36
Ivo op zondag
16:30
Ik mis je
17:00
NOS Journaal
17:09
Tijd voor MAX
17:56
Politieke partijen
17:57
Politieke partijen
18:00
NOS Journaal
18:17
EenVandaag
18:49
Sportjournaal
19:04
Sophie & Jeroen
20:00
NOS Journaal
20:34
Tip
Flikken Maastricht
21:32
Tip
Een huis vol emigreert
22:22
Op1
23:21
Studio sport Eredivisie
23:51
NOS Journaal
0:20
Tip
Het verhaal van Nederland - Oranje-Nassau
1:12
Op1
2:11
NOS Journaal
2:32
EenVandaag
2:58
NOS Journaal met gebarentaal
3:26
NOS Journaal
3:47
NOS Journaal
Geen programmering
7:00
NOS Journaal met gebarentaal
7:15
Tijd voor MAX
8:00
Tip
BinnensteBuiten
8:40
MAX geheugentrainer
9:00
NOS Journaal met gebarentaal
9:15
Nederland in beweging
9:35
Nieuwsuur
10:20
Tip
Noord-Zuid-Oost-West
10:50
Tip
BinnensteBuiten
11:30
De Hofbar
12:00
NOS Journaal
12:15
Bak mee met MAX
12:35
Voeding en ons brein
13:00
NOS Journaal
13:20
Het uur van de wolf: Tinkebell - Who killed the blue bird?
14:40
Blauw bloed
15:15
3 op reis
15:45
Nu te zien!
16:00
NOS Journaal
16:10
Bak mee met MAX
16:25
Met het mes op tafel
16:55
Politieke partijen
16:57
Politieke partijen
17:00
NOS Journaal
17:10
Downton Abbey
18:00
NOS Journaal
18:14
NOS Journaal regio
18:30
RegioNed
18:55
Tip
Noord-Zuid-Oost-West
19:09
Tip
BinnensteBuiten
19:50
Meldpunt
20:24
2 voor 12
21:00
Tip
De geknipte gast
21:30
Nieuwsuur
22:20
Tip
Jan Janszoon, piraat van de wereld
23:15
Tip
Best interests
0:25
Tip
Out Stealing Horses
2:15
De nachtzoen
2:30
Nieuwsuur
3:20
Nieuwsuur
Geen programmering
5:33
Pingu
5:38
Nijntje en vriendjes
5:43
No-No
5:50
Angelina Ballerina
6:03
Nelli en Nora
6:10
Teletubbies
6:22
Raad eens hoeveel ik van je hou
6:33
Clangers
6:44
Ella, Oscar & Hoo
6:53
Lief monster
7:00
Kiri & Lou
7:05
Lucas de spin
7:12
Zin in Zappelin
7:14
Zin in Zappelin
7:16
Klumpies
7:23
Zin in Zappelin
7:28
Kindertijd
7:36
Zin in Zappelin
7:38
Saïd en Anna
7:45
Zin in Zappelin
7:49
Beestenbrigade bingo
8:04
Zin in Zappelin
8:06
Zin in Zappelin
8:10
Shaun het schaap
8:20
Mike de ridder
8:32
Pieter Konijn
8:44
Pettenpret
8:51
Jojo & Ouma
9:01
Sesamstraat
9:17
Pop papierstad
9:28
Pipi, Pupu & Rosemarie
9:34
Sarah en Eend
9:41
Maan en ik
10:04
Inui
10:11
Nijntje en vriendjes
10:16
Zappelin mini's
10:17
Tik tak 2.0
10:22
Beer Bo
10:27
Bumba
10:32
No-No
10:39
Woezel & Pip
10:44
Olly, het kleine witte busje
10:49
Peppa pig
10:54
Peppa pig
10:59
Zappelin mini's
11:01
Tom en de boterham met aardbeienjam en h ...
11:06
Kiwi & Strit
11:11
Timmy tijd
11:16
Pingu
11:21
Tip de muis
11:29
Raad eens hoeveel ik van je hou
11:39
Pip & Posy
11:46
Ziggy en de zootram
11:58
Maya de Bij
12:10
Calimero
12:21
Charlie & Lola
12:32
Zin in Zappelin
12:34
Zin in Zappelin
12:36
Olivia
12:47
Zin in Zappelin
12:51
Kindertijd
13:00
Zin in Zappelin
13:02
Splat & Seymour
13:13
Zin in Zappelin
13:17
Bollie en Billie
13:29
Zin in Zappelin
13:32
Zin in Zappelin
13:35
Masha en de beer
13:42
Ringel Singel 19
13:49
Wickie de Viking
14:02
Het betoverde dorp van Pinokkio
14:14
De smurfen
14:25
Zo is Joey!
14:37
Buurman en Buurman
14:43
Grizzy en de lemmingen
14:50
Nils Holgersson
15:04
Bernard
15:07
Jungle book
15:18
BarnKidz
15:30
Trex
15:36
Mega Mindy
16:03
Kosmoo
16:29
Peperbollen
16:57
De dodelijkste 60
17:26
Rachel valt binnen
17:50
Brugklas
18:01
Checkpoint
18:27
De faker
18:44
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:26
First dates
20:00
Tip
NOS Sport: WK atletiek indoor
23:04
3 op reis
23:43
Sophie & Jeroen
0:40
Sophie & Jeroen
1:35
3 op reis
2:14
Sophie & Jeroen
3:09
Sophie & Jeroen
4:03
Jeugdjournaal met gebarentaal
4:23
Tekst-tv
Geen programmering