TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

Geen programmering
5:55
Nederland in beweging
6:10
MAX Geheugentrainer
6:30
NOS Journaal
6:35
NOS Journaal
6:40
NOS Journaal
6:45
NOS Journaal
6:50
NOS Journaal
7:00
NOS Journaal
7:15
NOS Journaal
7:30
NOS Journaal
7:40
NOS Journaal
8:00
NOS Journaal
8:15
Het gevoel van de Vierdaagse
9:00
NOS Journaal
9:15
Nederland in beweging
9:30
MAX Geheugentrainer
9:50
Tip
NOS Tour de France: La Course
13:00
NOS Journaal
13:10
Sportjournaal
13:20
Bak mee met MAX
13:40
Tip
NOS Tour de France
18:00
NOS Journaal
18:20
EenVandaag
18:50
Sportjournaal
19:15
Tip
Het gevoel van de Vierdaagse
20:00
NOS Journaal
20:30
Tip
Heer & Meester de film
22:10
De avondetappe
23:00
Jinek
0:00
NOS Journaal
0:20
Jinek
1:25
EenVandaag
1:55
NOS Journaal
2:10
NOS Journaal
Geen programmering
7:00
Journaal met gebarentolk
7:15
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:45
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:15
NOS Journaal
8:30
Journaal met gebarentolk
8:45
NOS Journaal
9:00
Journaal met gebarentolk
9:10
Tussen kunst en kitsch
10:00
NOS Journaal
10:15
NOS Journaal
10:25
Tip
Keuringsdienst van waarde: Terug naar de basis
11:00
NOS Journaal
11:15
NOS Journaal
11:25
MAX Maakt Mogelijk
11:43
Metterdaad
12:00
NOS Journaal
12:25
BinnensteBuiten
13:00
NOS Journaal
13:20
Hollandse zaken
14:00
NOS Journaal
14:15
NOS Journaal
14:30
NOS Journaal
14:40
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:30
Groeten uit Holland
16:00
NOS Journaal
16:10
Tip
De smaak van Joël
17:00
NOS Journaal
17:10
Tip
A place to call home
18:10
De slimste mens
19:00
Tip
BinnensteBuiten
19:35
De neven van Eus
20:25
De slimste mens
21:15
Tip
De smaak van Joël
22:00
Nieuwsuur
22:40
Tip
Chasing the moon
23:35
Aanval op de Amazone
23:50
De nachtzoen
0:05
Nieuwsuur
0:50
Nieuwsuur
Geen programmering
6:30
Pingu
6:35
Clangers
6:50
NoNo
6:55
Bing
7:05
Sesamstraat
7:20
Maja de Bij
7:30
Noddy, de detective
7:45
Ringel Singel 19
7:50
Apennoten
8:05
Buurman en Buurman hebben een nieuw huis
8:10
Nils Holgersson
8:25
Shaun het schaap
8:30
Igam Ogam
8:45
Calimero
8:55
Nelli en Nora
9:05
Ziggy en de Zootram
9:15
Raad eens hoeveel ik van je hou
9:25
Hoi Duggee
9:30
Kindertijd
10:00
Rintje
10:05
Teletubbies
10:20
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:25
Sarah en Eend
10:35
Timmy tijd
10:40
Woezel & Pip overal vriendjes
10:55
Pieter Konijn
11:05
Sesamstraat: 10 voor ...
11:20
Rita & Krokodil
11:25
Pingu in de stad
11:30
Pim en Pom
11:35
Wickie de Viking
11:50
Masha en de beer
11:55
Mike de ridder
12:15
Waffel de wonderhond
12:25
Mega Mindy
12:50
Babar en de belevenissen van Badou
13:05
Kindertijd
13:30
Inui
13:35
Sesamstraat
13:50
Bollie & Billie
14:05
Pippi Langkous
14:35
The jungle book
14:45
Bommetje!
15:40
Betreden op eigen risico
16:30
#forever
16:40
#forever
16:55
Find me in Paris
17:20
Brugklas
17:30
Brugklas
17:45
SpangaS
18:40
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
Keuringsdienst van waarde quiz
19:55
Tip
Broodje gezond
20:30
Tip
Prison girls - Life inside
21:20
Break free
22:05
Jeuk
22:35
Tip
Don Jon
0:05
The Graham Norton show
1:00
Tip
Prison girls - Life inside
1:50
Break free
2:35
Keuringsdienst van waarde quiz
3:10
Tip
Broodje gezond
3:35
Jeuk
4:01
Tekst-tv