TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

ONS

NPO 2 Extra

ARTE

Geen programmering
6:05
Doctor Finlay
7:01
'Allo 'allo!
7:30
Oh moeder, wat is het heet
8:00
The Onedin Line
9:00
De gouden jaren
9:32
Mijn nostalgisch Nederland
10:00
Tommy teleshopping
11:00
Future Express
11:37
Het Theater van Toen - Buster Keaton
12:00
Tommy teleshopping
13:30
On the Buses
14:00
Tommy teleshopping
14:31
The Lone Ranger
15:01
Tommy teleshopping
15:31
Dick Turpin
16:01
The flying doctors
17:01
The Beverly Hillbillies
17:31
Nederland toen
18:03
The Jewel in the Crown
19:01
Ons gouden uurtje
20:00
Ons nostalgisch uur
21:00
Tip
Rubber
22:27
Rijk verleden
23:00
In het Vuur van de Storm
0:00
The Onedin Line
1:00
De gouden jaren
1:32
Mijn nostalgisch Nederland
2:00
You Rang, M'Lord?
3:01
Future Express
3:40
Het Theater van Toen - Buster Keaton
4:00
All Creatures Great and Small
5:00
De Wrekers
Geen programmering
6:00
Tip
2Doc: Plaza Man
7:00
Benali boekt: Tommy Wieringa
7:25
Woodstock: Three Days that Defined a Generation
8:45
Nieuwe meesters
8:55
Tip
Elvis leeft live!
9:40
Kijken in de ziel: Artsen
10:15
Tip
Door het hart van China
11:00
Musea op NPO 2 extra
11:10
Tip
80 jaar oorlog
11:55
Tip
Tussen kunst en kitsch
12:40
Tip
Verborgen verleden
13:25
Van onschatbare waarde
14:15
Let's Talk About... Fashion
14:35
Tip
14-18: Dagboeken uit de Eerste Wereldoorlog
15:25
2Doc: De brief van de burgemeester
16:20
Unmasking Jihadi John - The anatomy of a terrorist
18:00
Grachtenfestival 2019
18:45
Podium Dans
19:20
IVC Masterclass: Cheryl Studer
19:45
De magie van wetenschap
20:25
Door de ogen van ...
20:35
Stand van de sterren
22:05
Tip
Verborgen verleden
22:45
Back to North Sea Jazz
23:45
DocTalks
0:05
2Doc: De brief van de burgemeester
1:00
Public enemy
1:50
Public enemy
2:50
Unmasking Jihadi John - The anatomy of a terrorist
4:25
Grachtenfestival 2019
5:10
Podium Dans
5:45
IVC Masterclass: Cheryl Studer
Geen programmering
5:00
Seven Songs
5:20
Seven Songs
5:45
Mit Hightech und Hacke gegen die Dürre
6:40
Xenius
7:10
ARTE Journal junior
7:15
360° - Geo Reportage
8:00
Zwei im Wilden Westen
8:45
Stadt Land Kunst
9:35
Wildes Spanien
10:20
Wildes Spanien
11:05
Im Bauch von ...
11:40
Im Bauch von ...
12:15
Im Bauch von ...
12:50
Journal
13:00
Stadt Land Kunst
14:05
Tip
Hysteria
15:40
Tip
Madame Sans Gêne
17:20
Wipfelglück
17:45
Ein Traum von Baum
18:30
Wüste Wurzeln, starke Stämme
19:20
Journal
19:40
Südtirol
20:15
Tip
El ciudadano ilustre
22:10
Kirill Serebrennikov
23:05
Tip
Orpheline
0:50
Off Ice
1:10
Journal
1:35
Tip
Madame Claude
4:05
Kunst muss raus
4:35
Alte Schachteln
4:37
Pause
Geen programmering