TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1 Extra

BVN

TV 5

5:00
Mensen zoals jij en ik
5:30
Hints
6:05
Hello goodbye
6:45
Showroom
7:35
We zijn er bijna!
8:15
Joris' Showroom
8:50
We zijn weer thuis
9:15
De slimste mens
9:55
The great British bake off
10:45
Hints
11:20
Hello goodbye
12:00
Onderweg naar morgen
12:25
Showroom
13:15
We zijn er bijna!
14:00
Joris' Showroom
14:30
We zijn weer thuis
15:00
De slimste mens
15:40
The great British bake off
16:30
Hints
17:05
Joris' Showroom
17:35
We zijn weer thuis
18:00
De slimste mens
18:40
The great British bake off
19:30
Onderweg naar morgen
19:55
Hints
20:30
Hello goodbye
21:10
Hans Kazan & Magic unlimited
21:30
Mindf*ck
22:00
Tip
Vera
23:30
We zijn er bijna!
Geen programmering
Geen programmering
6:05
F.C. De Kampioenen
6:35
EenVandaag
7:00
Kook mee met MAX
7:15
VRT Journaal
7:45
Uit mijn keuken
8:30
NOS Journaal
8:55
Weerbericht Europa/Afrika
9:00
De Columbus
9:50
De slimste mens
10:35
Nieuwsuur
11:05
Weerbericht Amerika/Caraïben
11:10
Jinek
12:05
Tip
Keuringsdienst van waarde: Terug naar de basis
12:30
De stoel
12:40
Iedereen beroemd
13:00
VRT Journaal
13:35
Therapie
14:10
2 voor 12
14:50
MAX Geheugentrainer
15:05
NOS Journaal
15:25
BinnensteBuiten
15:50
Sterke verhalen
16:25
Sesamstraat
16:40
Sesamstraat: 10 voor ...
16:50
Het klokhuis
17:05
Checkpoint
17:30
Switch
18:00
F.C. De Kampioenen
18:30
EenVandaag
19:00
Kook mee met MAX
19:15
VRT Journaal
19:45
Tip
Uit mijn keuken
20:30
NOS Journaal
20:55
Weerbericht Europa/Afrika
21:00
Sterren muziekfeest op het plein
21:55
De slimste mens
22:40
Nieuwsuur
23:15
Weerbericht Amerika/Caraïben
23:20
Jinek
0:10
Toren C
0:35
De stoel
0:45
Iedereen beroemd
1:00
VRT Journaal
1:35
Therapie
2:10
2 voor 12
2:50
MAX Geheugentrainer
3:05
NOS Journaal
3:25
BinnensteBuiten
3:50
Sterke verhalen
4:25
Sesamstraat
4:40
Sesamstraat: 10 voor ...
4:50
Het klokhuis
5:05
Checkpoint
5:30
Switch
4:53
C dans l'air
6:00
Journal TV 5
6:10
L'invité
6:18
Météo
6:21
Un jour sur terre
6:29
Télématin
6:58
La minute nature
7:00
Télématin
7:27
Un livre, un jour
7:30
Télématin
7:46
L'invité
7:55
Vestiaires
8:00
Journal radio Canada
8:26
Journal TV 5
8:39
Loup
8:46
Geronimo Stilton
9:09
Zak Storm
9:32
Monte-Carlo Riviera Chik
10:00
Passe-moi les jumelles!
10:27
Shamengo, les pionniers du nouveau monde
10:30
Cut
11:00
Journal TV 5
11:14
Météo
11:18
Plus belle la vie
11:44
La minute nature
11:45
Tout le monde veut prendre sa place
12:33
La quête des vents
13:30
Journal belge
14:01
Noces rouges
14:48
Noces rouges
15:39
10 KM POG
16:00
Un si grand soleil
16:25
Questions pour un champion
16:56
Passe-moi les jumelles!
18:00
64 minutes, le monde en français
18:27
Météo
18:30
L'invité
18:39
Tip
Péril en la demeure
20:17
Punchline
20:30
Journal France 2
20:56
Météo
21:01
Marjorie
22:27
Le Journal de la RTS
22:53
Météo
22:56
Devoir d'enquête
0:25
Journal d'Afrique
0:51
Acoustic
1:19
Festival Rock en Seine
2:46
Journal TV 5
3:07
Monsieur Malakian, vie, mort et résurrection d'Henri Verneuil
Geen programmering