Online Tv-gids: alle programma's

Stel in als startpagina
NPO 1
02:00 Tekst-TV
05:55 Nederland in beweging
06:10 Geheugentrainer
06:30 Journaal
06:35 Journaal
06:40 Journaal
06:45 Journaal
06:50 Journaal
07:00 Journaal
07:10 Journaal
07:20 Journaal
07:30 Journaal
07:40 Journaal
08:00 Journaal
08:10 Journaal
08:20 Journaal
08:30 Journaal
08:40 Journaal
09:00 Journaal
09:15 Nederland in beweging
09:30 Journaal
09:40 Geheugentrainer
10:00 Journaal
10:15 Journaal
10:30 Journaal
10:40 Journaal
11:00 Journaal
11:15 Pointless
12:00 Journaal
12:15 Journaal
12:30 Journaal
12:40 Journaal
13:00 Journaal
13:10 Sportjournaal
13:20 Journaal
13:30 Sportjournaal
13:35 Journaal
13:48 Sportjournaal
14:00 Journaal
14:15 Journaal
14:30 Journaal
14:40 Journaal
15:00 Journaal
15:15 Journaal
15:30 Journaal
15:40 Journaal
16:00 Jinek
17:00 Kindertijd
17:01 Cis
17:04 De beer in de speeltuin
17:09 De teddybeer
17:12 Hockey
17:16 Mo en Eva
17:21 De post
17:25 Sesamstraat: 10 voor ...
17:35 Sesamstraat
18:00 Journaal
18:15 EenVandaag
18:45 Sportjournaal
19:00 De wereld draait door
20:00 Journaal
20:30 Radar
21:15 Spoorloos
22:10 Het familiediner
23:00 Pauw
23:55 Journaal
NPO 3
01:35 Tekst-TV
06:30 Kabouter Plop
06:35 Bumba
06:40 Penelope
06:45 Nijntje & vriendjes
06:50 Sarah en eend
06:55 Sesamstraat
07:10 Calimero
07:20 Pieter Konijn
07:35 Masha en de beer
07:40 Peanuts
07:50 Shaun het schaap
07:55 Wickie de Viking
08:10 Mike de ridder
08:20 Igam Ogam
08:30 Dokter Hond
08:45 Jeugdjournaal
08:50 Prinsessia
09:05 Maya de bij
09:15 Kindertijd
09:16 Cis
09:19 De beer in de speeltuin
09:24 De teddybeer
09:27 Hockey
09:31 Mo en Eva
09:36 De post
09:40 Raad eens hoeveel ik van je hou
09:55 Sofia het prinsesje
10:20 Zoostraat 64
10:30 Sesamstraat: 10 voor ...
10:40 Pipi, Pupu & Rosemarie
10:50 Klumpies
10:58 Leuke verhaaltjes van Winnie de Poeh
11:00 Mickey Mouse clubhuis
11:20 Nijntje & vriendjes
11:25 Waybuloo
11:35 Minnie's strikken toons
11:40 Dierendokter Tom
11:50 De speelgoeddokter
12:05 Igam Ogam
12:15 Babar en de belevenissen van Badou
12:30 Masha en de beer
12:35 Peanuts
12:40 Buurman en buurman
12:50 Ringel Singel 19
12:55 Q Pootle 5
13:05 Olivia
13:25 Kindertijd
13:26 Alle gekheid op een stokje
13:31 Buurpip
13:36 Aankomst
13:42 Zandworm: een ster
13:50 Sesamstraat: 10 voor ...
14:00 Sesamstraat
14:15 Nellie & Cezar
14:20 Olly, het kleine witte busje
14:25 Timmy tijd
14:35 Tip de muis
14:50 Angelina ballerina
15:00 Heidi
15:25 Te land, ter zee en in de lucht
15:50 Brugklas
16:10 Peperbollen
16:40 Checkpoint
16:45 De magische winkel
17:00 The freestyle games Zapp
17:10 Willem Wever
17:35 Beste vrienden quiz
18:00 Het geheim van Eyck
18:23 Het klokhuis
18:45 Jeugdjournaal
18:55 SpangaS
19:25 Lena en Cem
19:55 3 op reis backpack
20:30 The Freestyle Games
21:35 Streetlab
22:15 Bij Dino in de straat
23:00 Ranking the stars
23:50 The tonight show
Deze tv-gids is powered by TVGids.nl